Березень 24, 2015 0 853 Переглядів

«Ти і твій страх: хто переможе?» – тема сестринської конференції на Київщині

     У суботу, 21 березня 2015 року, відбулася жіноча конференція Київського об’єднання церков ХВЄ. У теплій і дружній атмосфері сестри ділилися свідченнями Божої милості, насолоджувалися співом гурту «Криниця», слухали декламації, спілкувалися за чашкою гарячого чаю, а також переймали цінний досвід лекторів.

     Зокрема, координатор очно-заочного навчання Київського Біблійного інституту Оксана Маліщук поділилася роздумами про те, що Божа любов здатна подолати усі страхи. Для кращого розуміння природи страху його можна поділити на кілька складових: страх попереджувальний (перед червоним світлом світлофора), страх вийти з-під Божого контролю (Божий страх), демонічний страх (після перегляду фільмів жаху та ін.)

     Страх виникає внаслідок недостатнього розуміння та сприймання Божої любові. Натомість коли ми приймаємо досконалу любов Бога – любов Агапе, виникає відчуття безпеки, приходить мир у серце, і тоді розумієш, що ти насправді захищена. Любов Божа витісняє всі негативні емоції, які несе відчуття страху. У Божій любові людина почувається повноцінною.

     Ознака того, що ми любимо Бога, – це наша довіра Богу. Коли ми починаємо фокусуватися на чомусь, окрім Бога, то починаємо тонути в морі своїх емоцій. Але Біблії треба вірити більше, ніж своїм емоціям та почуттям!

     Батьки – це своєрідний прообраз Небесного Батька. Саме земні батьки формують в дитини здатність довіряти, любити, віддавати і жертвувати. Навчившись довіряти земному батьку, ми легко довіряємо і Небесному.

     Не намагаймося оправдатися перед Богом своїми справами, дозвольмо Божій любові діяти у нашому житті. Дозвольмо Богу бути Богом! І не будьмо настільки гордими, щоб не прощати собі, коли Господь уже нам простив. Не ставаймо фарисеями – з ними Христос найбільше й боровся. А саме нерозуміння Божої любові і робить з нас фарисеїв. Варто задуматись на що ми витрачаємо своє життя – на Божу любов чи на страхи. Кожен з нас – Божа посудина, але чим ми себе наповнюємо, під вплив чого ми потрапляємо?

     Пастор Сергій Вознюк поділився з присутніми словом про те, які бувають страхи та фобії, розповів про причини їх виникнення та про те, як з цим боротися.  Зокрема, служитель наголосив на актуальності теми страху та фобій серед християн. Ми віримо, що біля вівтаря Бог простив всі наші гріхи, але чому в декого залишаються душевні незаліковані травми? Причина одна – бо ми не розповіли про них Ісусові.

     Страх і фобії мають нав’язливий характер. Іноді для того, щоб позбавитися від цього багажу потрібні радикальні дії. Також хочеться звернути вашу увагу на пастки, потрапивши до яких можна втратити Божу радість та мир: жаль про минуле, тривога про майбутнє, невдячність за сьогодення. Ми перемагаємо, бо стоїмо на Скелі – Ісусі Христі, а це дозволяє нам перемагати всі свої страхи.

     Ольга Попович


Попередня Чоловіча конференція у Вишгороді: говорили про призначення чоловіка та повноту в Ісусі
Наступна 22 березня молодь з церков Києва та області вчилися на молодіжній конференції про свої місце та роль у Божому плані

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Джанкої відбулася конференція Кримських служителів ЦХВЄУ

22 листопада 2014р. у м. Джанкої відбулася конференція служителів Кримських церков. Брати і сестри зібралися для молитви та спілкування, аби підкріпитися Словом Божим .

Новини братерства

Михайло Паночко – 40 років у служінні. ЩИРО ВІТАЄМО!

  Серед багатьох ювілеїв, що про них згадуємо, є особливі. Вони приходять непомітно – з плином часу і сивиною. Сорок років служіння у церкві Христовій – це шлях посвяти, жертовності і любові!

Новини братерства

Президент України підписав указ про відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

Президент України Віктор Янукович підписав 21 січня 2013 року Указ про організацію та проведення заходів, що будуть відбуватися в Україні в цьому році з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.