Листопад 21, 2019 1 139 Переглядів

«Віра, довіра, вірність» – сестринська конференція на таку тему відбулася у Тернополі 

У суботу, 16 листопада, у церкві ХВЄ на вул. Квітовій,19, міста Тернополя відбулася обласна сестринська конференція. Учасниці роздумувати над актуальною темою християнського сьогодення – «Віра, довіра, вірність».

У теплій і затишній залі було велелюдно, адже з’їхалися сестри з різних куточків області, щоб мати радість спілкування в Божій присутності.

Завідувачка відділу жіночого служіння Тернопільському обласному об’єднання УЦХВЄ Галина Терещенко привітала всіх учасниць конференції. У своїй промові вона закцентувала увагу на вірі біблійного героя Ноя.

Основну проповідь сказала координатор заочного навчання КБІ Оксана Маліщук. Вона ґрунтовно, на основі багатьох місць із Писання, разом із сестрами роздумувала над темою конференції.

А заключну проповідь на конференції мав старший пресвітер церков ХВЄ Тернопільської області Віталій Яцюк. Він зауважив, що цінні перлини завжди заховані на глибині та поділився формулою, як отримати благословення: віра+терпеливість=обітниця!

Нікому не хотілося покидати цієї по-родинному теплої та затишної сестринської спільноти, коли поміж мелодіями осені у просторі надвечір’я бриніли ніжні акорди пісні «Небо, небо, Божії оселі золоті…»  у виконанні хору Шумської церкви ХВЄ.

Дай, Боже, кожному з нас достатньо віри, довіри і вірності, щоб дійти до цих омріяних осель.

Оксана Гудзь.

Попередня Україну відвідала делегація капеланів із США: гості зустрілися з міністром МВС Арсеном Аваковим та взяли участь у конференції
Наступна Рада Церков очікує реакції Президента і Парламенту на загрози проекту 0931

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Районне сестринське служіння відбулося у Шумську

14 жовтня 2018 року в церкві християн віри євангельської м.

Відділ сестринського служіння

День відпочинку для сестер

  Близько 40 сестер з церкви «Святої Трійці» (м. Нововолинськ Волинської обл.) мали чудову можливість провести день відпочинку на березі Західного Бугу на території табору «Прикордонник». Переважно це були сестри із непростими долями

Відділ сестринського служіння

«Цінуй спілкування з Творцем» – учасниці зустрічі у Ковелі

     31 жовтня у приміщенні церкви «Спасіння» міста Ковеля Волинської області відбулася зустріч сестер з церков району.