Лютий 5, 2019 0 320 Переглядів

Відділ жіночого служіння УЦХВЄ: звіт про роботу на Львівщині

Жіноче служіння у церквах Львівської області у другому півріччі минулого року було цікавим і плідним.

У липні проведені семінари у Стрию («Господи, зміни мене», О. Клепач); у Ходорові («Ти можеш більше», Н. Бережанська); і в Золочеві («Господи, зміни мене», Н. Потопник).

У серпні в м. Шкло цікаву тему – «Боже покликання» – викладала Н. Салькіна; у Новояворівську пройшла молитовна конференція на тему «Молодь – Христу» (В. Мурин, М. Вус, Н. Салькіна). А у Львові в церкві «Жива надія» на обласній жіночій конференції сестри навчалися біблійних принципів сімейного життя (викладав єпископ Р. Мурах).

У цій же церкві у вересні відповідальна за жіноче служіння в області Н. Потопник провела зустріч із вдовами, а також зібрала на семінар відповідальних за ЖС в місцевих церквах Львівщини. А в с. Мацошині сестра Надія провела семінар на тему «Будь вірна до кінця».

У жовтні в с. Борткові сестри розмірковували про «Життя в молитві» (Н. Потопник).

У м. Жовкві в листопаді минулого року теж пройшов молитовний семінар (С. Полуситок). А ще – конференція на тему «Сімейні поради» – ними з сестрами ділився відповідальний за відділ сімейного служіння УЦХВЄ В. Бричка.

Того ж місяця Надія Потопник навідала сестер в с. Опліцко – їхня зустріч на підбадьорливу тему «Нехай втомлені руки не опускаються» запам’ятається надовго.

У м. Бібрці сестри спілкувалися на тему «Дорогоцінна в очах Божих» – її теж провела Н. Потопник.

У грудні жіноче служіння не скинуло обертів. У Новояворівську семінар на тему «Щоденний хліб християнки» провела В. Тунгускова. У Львові в церкві «Жива надія» молитовний семінар на тему «Церква – моя сім’я» провели Н. Потопник, Л. Якимів, А. Недомірко. У Новояворівську молитовний семінар на тему «Молодь – Христу» провели сестри місцевої церкви.

У Сокалі семінар на актуальну тему – «Щоденний хліб християнки» провели О. Куньо і В. Тунгускова.

Завершили служіння 2018 року у Львові – обласним молитовним семінаром для відповідальних сестер церков області.

Благословень вам, сестри, і на 2019 рік!

Людмила Бендус

Попередня На Львівщині охрестили тридцять нових членів церков (ФОТО)
Наступна В Україні запроваджено нову процедуру реєстрації релігійних організацій

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

На передовій соціального служіння

Українське суспільство сьогодні потребує жертовних, милосердних людей, здатних не лише побачити чуже горе, чиюсь потребу, а й зробити все можливе, щоб допомогти потребуючим.

Відділ сестринського служіння

Сестри на Волині: короткий звіт про служіння у лютому-березні

Заходи, що пройшли у рамках жіночого служіння в церквах  Волинського

Відділ сестринського служіння

Спадок наш найкращий

На березі Азовського моря – у відпочинковому центрі «Азовський маяк» в селі Новокостянтинівка Мелітопольского району Запорізької області відбулася чергова Всеукраїнська жіноча конференція ЦХВЄУ.  330 сестер з усієї України, а також гості з Узбекистану, Росії і США з 11 до 15 червня разом раділи, молилися, вчилися, спілкувалися.