Липень 5, 2014 0 739 Переглядів

«Молитва – це покривало любові» Репортаж з обласної сестринської конференції на Дніпроперовщині

     28 червня в Дніпропетровську в церкві ХВЄ «Віфанія» відбулася жіноча конференція. На зустріч з’їхалися сестри з майже усіх церков Дніпропетровської області. Понад 200 учасниць мали нагоду почути багато важливої інформації, сильні та вражаючи свідчення про силу молитви.

     Відповідальна за жіноче служіння в Дніпропетровській області Ольга Трюхан привітала сестер і закликала до спільної молитви, прочитавши 150-й Псалом.

     У своєму вітальному слові пастор церкви «Віфанія» Микола Ляпченко відзначив важливість зустрічей та єдності в молитві в цей нелегкий для України час. Привітала конференцію і дружина обласного єпископа Лідія  Остапівна Мокієнко. Вона надихнула сестер безупинно молитися та покладати надію на Бога. Данута Мельник закликала всіх за будь-яких обставин шукати Бога, Його присутності, мати близькі стосунки з Ним та відображати Ісуса своїм життям. Зацитувавши 70-й псалом, вона закликала сестер до спільної молитви.

     Дуже цікавими й повчальними були свідчення сестер. Зоя Виборна з Боярки Київської області поділилася історією свого життя, розповівши, як Господь проводив її через долину плачу, піклувався, коли вона залишилася вдовою у 32 роки з двома маленькими доньками. Через 22-й Псалом Господь втішав її, давав сили бути мужньою перед обставинами і покладати надію на Нього. Сердечною була розповідь Олени Андріївни Васильченко з Одеси. Обставини, в яких опинилася їх сім’я, і випробування, через які провів їх Господь, не залишили байдужими нікого, адже можна тільки здогадуватися, через що треба було їй пройти, щоб простити людині, яка вбила чоловіка її молодшої доньки. «Прощення – це ключ до молитви, а молитва – це покривало любові, яким ми повинні накрити людей навколо себе»,  –  наголосила сестра Олена.

     Заключне слово на конференції мала завідуюча відділом сестринського служіння ЦХВЄУ Віра Деркач. Вона розповіла вражаючу історію зі свого життя, коли Господь дивним чином зберіг її від рук насильника, наголошуючи на тому, що може зробити молитва благання та прохання і яка велика сила  заступницької молитви. Віра Іванівна розповіла також про зустрічі з людьми, які опинилися в дуже скрутному становищі, і про необхідність бути чутливими до чужої потреби, бути милосердними, готовими послужити людям навколо себе як для Господа.

     Відповідальний за соціальне служіння в Дніпропетровській області Сергій Рибальченко на біблійних прикладах з Книги Рут надихнув сестер робити добро, бути щирими та жертовними, готовими віддавати останнє, якщо знадобиться, – це ключ, який відкриває серця людей, що втратили всяку надію на добро і співчуття від суспільства.

     Ревна молитва стала доречним закінченням жіночої конференції. Сестри, натхнені спільними молитвами та спілкуванням, з бажанням чинити добрі діла та бути максимально корисними для людей і з допомогою Бога відповідати на їхні потреби, роз’їхалися по домівках. І всі були щиро вдячні Богу за час, проведений так плідно і благословенно.

     Данута Мельник


Попередня Український досвід застосують в Азербайджані
Наступна Михайло Паночко висловив співчуття УПЦ МП з приводу смерті Митрополита Володимира

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львові глави церков обговорили деталі підготовки до «Міжнародного фестивалю надії»

    18 жовтня 2014 р. близько 400 служителів євангельських церков восьми західних областей зібрались на  молитву за «Міжнародний фестиваль надії», який  вже сьогодні називають наймасштабнішою євангелізацію…

Новини братерства

В Азербайджані буде створено Біблійне товариство

        Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко разом із головою ВСЦ ЄХБ Валерієм Антонюком та очільником Церкви АСД України Віктором Алексєєнком 1 жовтня 2014 р. відвідав м. Баку, Азербайджан.

Новини братерства

Завершено процес перереєстрації статуту Української церкви християн віри євангельської (УЦХВЄ)

У зв’язку з необхідністю перереєстрації статутів та на підставі попередніх рішень Правління, Комітету ЦХВЄУ та з’їздів, юридичну назву українського п’ятидесятницького братерства змінено…