Квітень 25, 2013 1 740 Переглядів

Емоції, почуття та їх наслідки. Як справлятися?

     У суботу, 20 квітня, в молитовному домі церкви «Філадельфія» зібралися жінки з  помісних церков християн віри євангельської міста Києва. Говорили про те, що, як відмітила Світлана Каленик, розпочинаючи конференцію, близьке кожній жінці – про емоційне виявлення наших переживань, настроїв та відчуттів.  

      Як зазначила у своєму виступі Лідія Федорівна Садолько, Бог щедро наділив нас почуттями: любові, вдячності, вини, самотності… І те, що переживаємо всередині, зовні проявляється у вигляді емоцій, які за певних умов можуть мати руйнівний вплив на стосунки і особистість. Саме тому нам так важливо перебувати в Слові Божому.  
      Пастор Юрій Кулакевич проповідував, як і було анонсовано, про емоції та їх наслідки. Спочатку він запропонував аудиторії згадати всі свої емоції, що кожен пережив зранку. Після кожна із присутніх могла оцінити наслідки, які отримала в результаті своїх емоцій. Такий підхід допоміг не тільки згадати загальновідомі терміни та істини, але й виявити зони, що потребують особливої уваги.
      Читаючи Слово, на прикладі двох емоцій – негативної (гнів) та позитивної (радість) учасники конференції могли навчитися правильно оцінювати та справлятися зі своїми емоціями. Важливо лише довіряти Божим оцінкам нашого стану та слідувати Його велінням щодо того як справлятися з гнівом чи іншою руйнівною реакцією – переконував проповідник.
      «Радість перед Господом – то ваша сила» – історія із книги Неємії (8 розділ) була текстом, на основі якого присутні вчилися як набувати, користуватися самим та ділитися з іншими повною радістю. Адже саме про це говорив Ісус Христос (Ін.15:11).
      Співом служила музична група церкви «Наріжний камінь» (Бортничі). Кожна із пісень виявляла частину Божого характеру та ставлення до нас  і служила ілюстрацією до теми конференції. 

Попередня Лише 17% українців вважають релігійне виховання в сім’ї важливим
Наступна Леонід Якобчук буде гостем робочої зустрічі освітян ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння
Відділ сестринського служіння

На передовій соціального служіння

Українське суспільство сьогодні потребує жертовних, милосердних людей, здатних не лише побачити чуже горе, чиюсь потребу, а й зробити все можливе, щоб допомогти потребуючим.

Відділ сестринського служіння

Алла Вознюк: «Сьогодні, аналізуючи наше життя, я розумію, що в перші роки між нами не було достатньої відвертості»

   Кажуть, що життя жінки складне, а життя дружини служителя ще складніше. Чи дійсно це так я намагалася…