Квітень 17, 2013 0 515 Переглядів

У Хмельницькому пройшли обласна жіноча конференція

Сімейні пари та молоді брати і сестри, які ще не вступили до шлюбу нещодавно зібралися у церкві «Благодать Христа» що у Хмельницькому, для участі в обласній жіночій конференції «Міцна сім’я».
Відкриваючи конференцію, пастор Георгій Недашківський зазначив, що кожна жінка самостійно має оцінювати чи «перевищила вона» усіх чеснотних дочок згаданих у Святому Письмі. Чи загалом наслідує їх приклад. Чоловікам же служитель нагадав, що мудру жінку потрібно шукати, бо їх не так вже й багато.
Тих, хто вже знайшов своїх половинок, Віталій Євтушенко, представник Біблійної ліги, озадачив роздумами про якість сім’ї.
– Те, як ми сприймаємо один одного, яку модель для сім’ї ми приймаємо, залежать і результати, – зазначив брат Віталій. – Якщо це модель, яку нав’язує цей світ, то результати будуть відповідні, але якщо моделлю нашої сім’ї є Святе Письмо, то результат буде таким, як хоче бачити Бог.
Про здорову сім’ю розповідав ще один представник Біблійної ліги Павло Євтушенко. Як взаємопов’язані дух, душа і тіло, і як за рахунок однієї сильної складової «підтягнути» слабку.
– «Блажен чоловік, що не ходить….не сидить…не стоїть». Для мене Біблія – це посібник з анатомії тільки іншими словами. Середовище, в яке занурює себе людина, визначає стан її здоров’я. Ми не можемо відмінити вплив на нас оточуючого середовища, але ми можемо вибрати середовище, в якому ми перебуваємо, – зазначив брат Павло.
Міцна сім’я та атмосфера в ній залежить від намагання кожного із подружжя зробити її міцною, а також, від середовища, у якому подружжя перебуває фізично, зауважив наостанок Павло Євтушенко.

Прес-служба Хмельницького обласного об’єднання ХВЄ.

Попередня Старший єпископ відвідав Житомирщину
Наступна Чернігівщина: молодь вчилася як стати сильною

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

У Чернівцях відбулася збудовуюча конференція

     29 березня 2015р. у м. Чернівцях в церкві «Осанна» відбулася регіональна конференція на тему: «Мудра жінка будує свій дім…»

Відділ сестринського служіння

Управління фінансами та розв’язання конфліктів у сім’ї

Про ці аспекти сімейного життя говорили 2 листопада у Хмельницькому, на обласній жіночій конференції. Ділилися досвідом гості з Чернігова, два Віталії – племінник і дядько Євтушенки, представники Біблійної Ліги.

Відділ сестринського служіння

На передовій соціального служіння

Українське суспільство сьогодні потребує жертовних, милосердних людей, здатних не лише побачити чуже горе, чиюсь потребу, а й зробити все можливе, щоб допомогти потребуючим.