Жовтень 15, 2019 1 440 Переглядів

«Обновлення в силі» – під таким гаслом пройшла сестринська конференція у Запоріжжі

«А ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати – і не потомляться, будуть ходити – і не помучаться!» (Ісаї 40:31).

На жіночу конференцію під назвою «Обновлення в силі» 12 жовтня зібралися сестри з церков Запорізької області. Ті, хто вперше відвідав такого роду зібрання, отримали незабутні враження. Цікаве і насичене служіння стало наснагою для кожної сестри.

Конференцію вітальним словом відкрили старший пресвітер обласного об’єднання церков ХВЄ Запорізької області Андрій Лисенко та відповідальна за жіноче служіння в області Ольга Лисенко. Словом поділилася також гостя з м. Бердянська Белла Косьяненко.

Цікаву програму підготували сестри-спікери зі США. Цікаво і повчально говорили й наші сестри, ділячись свідченнями про те, як Бог вершить Свою волю, надихаючи та мотивуючи присутніх ще більше служити та довіряти нашому Господу.

Наприкінці словом настанови про те, як обновитися в силі, поділився Андрій Лисенко. Ну і, звичайно, був ще coffee break, де сестри мали змогу познайомитися ближче і поспілкуватися. Прес-служба жіночого служіння

Прес-служба Департаменту жіночого служіння

Попередня У Львові студенти-християни провели молодіжний мотиваційний форум
Наступна Нобелівську премію миру знову отримав п'ятидесятник із Африканського континенту

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Представники Світового Євангельського Альянсу ознайомилися з місійною працею ЦХВЄУ

    5 лютого Головний офіс ЦХВЄУ відвідав виконавчий директор Комісії з місійної праці Світового Євангельського Альянсу Др. Бертіл Екстром…

Новини братерства

Унікальна історія багатодітної сім’ї Володимира Савочки: як діють Божі благословення у поколіннях

Коли відвідуєш церкву ХВЄ у смт. Степань, одразу впадає в око велика кількість дітей та молоді. Активне життя християнських сімей позитивно впливає на благополуччя селища

Новини братерства

На Рівненщині більше 30 тисяч християн віри євангельської

За рік кількість новонавернених зросла майже на 1500 людей. Про це повідомив єпископ ЦХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич на річній пасторській конференції, яка відбулася 26 січня 2013 року.