Жовтень 15, 2019 1 557 Переглядів

«Обновлення в силі» – під таким гаслом пройшла сестринська конференція у Запоріжжі

«А ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати – і не потомляться, будуть ходити – і не помучаться!» (Ісаї 40:31).

На жіночу конференцію під назвою «Обновлення в силі» 12 жовтня зібралися сестри з церков Запорізької області. Ті, хто вперше відвідав такого роду зібрання, отримали незабутні враження. Цікаве і насичене служіння стало наснагою для кожної сестри.

Конференцію вітальним словом відкрили старший пресвітер обласного об’єднання церков ХВЄ Запорізької області Андрій Лисенко та відповідальна за жіноче служіння в області Ольга Лисенко. Словом поділилася також гостя з м. Бердянська Белла Косьяненко.

Цікаву програму підготували сестри-спікери зі США. Цікаво і повчально говорили й наші сестри, ділячись свідченнями про те, як Бог вершить Свою волю, надихаючи та мотивуючи присутніх ще більше служити та довіряти нашому Господу.

Наприкінці словом настанови про те, як обновитися в силі, поділився Андрій Лисенко. Ну і, звичайно, був ще coffee break, де сестри мали змогу познайомитися ближче і поспілкуватися. Прес-служба жіночого служіння

Прес-служба Департаменту жіночого служіння

Попередня У Львові студенти-християни провели молодіжний мотиваційний форум
Наступна Нобелівську премію миру знову отримав п'ятидесятник із Африканського континенту

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Святкування 85 річчя церкви ХВЄ в місті Острозі

Місто Острог на Рівненщині, називають волинськими Афінами, де в 16 столітті формувалися підвалини української національної культури. Саме тут 16 жовтня 2011 року в приміщенні молитовного будинку відбулося святкування 85 річчя заснування церкви християн віри євангельської.

Новини братерства

Євангельські церкви підсумували роботу за рік Реформації – репортаж з урочистого Форуму

3-4 листопада 2017 року, у Національному палаці «Україна», в Києві, відбулася фінальна подія року, що пройшов під знаком R500. Тема урочистого форуму – «Реформація: уроки історії та завдання на майбутнє».

Новини братерства

Комітет єпископів ЦХВЄУ висловив недовіру та припинив співпрацю з пастором церкви «Воскресіння» (м. Львів) Василем Боєчком

На черговому засіданні Комітету єпископів ЦХВЄУ, що відбулося  11 вересня 2015 року, після тривалих дискусій було прийняте рішення щодо…