Жовтень 15, 2019 1 251 Переглядів

«Обновлення в силі» – під таким гаслом пройшла сестринська конференція у Запоріжжі

«А ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати – і не потомляться, будуть ходити – і не помучаться!» (Ісаї 40:31).

На жіночу конференцію під назвою «Обновлення в силі» 12 жовтня зібралися сестри з церков Запорізької області. Ті, хто вперше відвідав такого роду зібрання, отримали незабутні враження. Цікаве і насичене служіння стало наснагою для кожної сестри.

Конференцію вітальним словом відкрили старший пресвітер обласного об’єднання церков ХВЄ Запорізької області Андрій Лисенко та відповідальна за жіноче служіння в області Ольга Лисенко. Словом поділилася також гостя з м. Бердянська Белла Косьяненко.

Цікаву програму підготували сестри-спікери зі США. Цікаво і повчально говорили й наші сестри, ділячись свідченнями про те, як Бог вершить Свою волю, надихаючи та мотивуючи присутніх ще більше служити та довіряти нашому Господу.

Наприкінці словом настанови про те, як обновитися в силі, поділився Андрій Лисенко. Ну і, звичайно, був ще coffee break, де сестри мали змогу познайомитися ближче і поспілкуватися. Прес-служба жіночого служіння

Прес-служба Департаменту жіночого служіння

Попередня У Львові студенти-християни провели молодіжний мотиваційний форум
Наступна Нобелівську премію миру знову отримав п'ятидесятник із Африканського континенту

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Пастори київських церков запланували дати проведення з’їздних зібрань та оголосили 2016-й роком англійської мови

     Планова пасторська нарада Київського міського об’єднання ЦХВЄУ відбулася у Києві 8 лютого 2016 року.

Новини братерства
Новини братерства

Святкування 17-річчя церкви “Божий мир” завершилося благословенням сімейних пар

9 вересня 2012 року київська церква ХВЄ “Божий мир” святкувала своє 17-річчя. Все, що звучало, представляло красу Божої Церкви в невеликій Її частині на Теремках.