Жовтень 15, 2019 1 148 Переглядів

«Обновлення в силі» – під таким гаслом пройшла сестринська конференція у Запоріжжі

«А ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати – і не потомляться, будуть ходити – і не помучаться!» (Ісаї 40:31).

На жіночу конференцію під назвою «Обновлення в силі» 12 жовтня зібралися сестри з церков Запорізької області. Ті, хто вперше відвідав такого роду зібрання, отримали незабутні враження. Цікаве і насичене служіння стало наснагою для кожної сестри.

Конференцію вітальним словом відкрили старший пресвітер обласного об’єднання церков ХВЄ Запорізької області Андрій Лисенко та відповідальна за жіноче служіння в області Ольга Лисенко. Словом поділилася також гостя з м. Бердянська Белла Косьяненко.

Цікаву програму підготували сестри-спікери зі США. Цікаво і повчально говорили й наші сестри, ділячись свідченнями про те, як Бог вершить Свою волю, надихаючи та мотивуючи присутніх ще більше служити та довіряти нашому Господу.

Наприкінці словом настанови про те, як обновитися в силі, поділився Андрій Лисенко. Ну і, звичайно, був ще coffee break, де сестри мали змогу познайомитися ближче і поспілкуватися. Прес-служба жіночого служіння

Прес-служба Департаменту жіночого служіння

Попередня У Львові студенти-християни провели молодіжний мотиваційний форум
Наступна Нобелівську премію миру знову отримав п'ятидесятник із Африканського континенту

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Волинь звітує: заходи в рамках жіночого служіння у листопаді-січні 2018/2019 року

25.11.2018 у смт Локачі, церква «Божий храм», відбулася зустріч сестер-вдів

Новини братерства

ІІ Всеукраїнський форум сім’ї: Резолюція представила стратегію захисту родинних цінностей

   15 листопада у Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум сім’ї. У міському будинку вчителя зібралися представники українських церков, науковці, громадські та політичні діячі, щоб обговорити стратегію порятунку традиційної родини.

Новини братерства

2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ

Зважаючи на те, що 2012 рік проголошено в церквах християн віри євангельської РОКОМ МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ (Рішення Комітету ЦХВЄУ від 21 грудня 2011р.) чергові засідання Правління та Комітету єпископів Церкви християн віри євангельської України,  що відбулися 21-22 лютого ц.р. були присвячені напрацюванню конкретних проектів та заходів, які відбуватимуться протягом року.