Грудень 16, 2013 0 474 Переглядів

На прикладі Єви

     30 листопада в м. Камінь-Каширському Волинської області відбулася обласна жіноча конференція. Тему «Уроки праматері Єви» виклала Людмила Бендус з Івано-Франківська. На прикладі життя першої у світі жінки с. Людмила розкривала ціль призначення жінки – бути помічницею чоловікові, робити йому добро, але в його, а не нашому, жіночому, розумінні добра.

     17 уроків, розкритих упродовж бесіди, можуть допомогти сестрам поправити свої стосунки з чоловіками, бо шлюб автоматично щасливим не стає. Насамперед необхідно прийняти свого чоловіка як дар Божий, любити його, а не своє уявлення про те, яким він має бути.

      Важливим уроком з життя Єви є й усвідомлення того, що кожна жінка має вплив на свого чоловіка, тому необхідно дбати, щоб впливати на добро. Важливо також не перекручувати Слово Боже, як це зробила Єва в розмові зі змієм, та не переоцінювати власні сили, бо без Бога ми не здатні опиратися атакам диявола. Не треба керуватися фізичними очами, «плотським зором», а вміти тримати баланс, бачити те, що Бог хоче показати. На прикладі життя Єви можна побачити, якими повинні бути стосунки з Богом, чоловіком, з дітьми та ближніми.

     Сестра Люда для всіх присутніх стала великим благословенням, Бог через неї безпосередньо промовляв до наших сердець, і всі відчували Його  присутність та вплив Святого Духа.

     Олена Сахарчук

Попередня Нарада керівників відділів ЦХВЄУ підсумувала черговий рік служіння
Наступна Луцьк приймав обласну молодіжну конференцію

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

«Ти неповторна» – семінари під час Малинфесту

   Уже традиційно команда відділу жіночого служіння Церкви ХВЄ на чолі з відповідальною за сестринське служіння в Україні Вірою Деркач організовує на Малинфесті роботу з дівчатами. 

Відділ сестринського служіння

Щаслива жінка – здорова жінка: про те, як залишатись такою сестрам розповіла акушер-гінеколог Анна Савочкіна (ФОТО)

У Києві на базі церкви «Філадельфія»  відбулася Всеукраїнська жіноча  конференція  «Здоров’я жінки» за участю відомого серед християн акушера-гінеколога Анни Савочкіної.

Відділ сестринського служіння

Інтерв’ю з дружиною служителя Аллою Вознюк

   Кажуть, що життя жінки складне, а життя дружини служителя ще складніше. Чи дійсно це так я намагалася розпитати жінку з досвідом, дружину керівника Відділу освіти Церкви християн віри євангельської України Аллу Вознюк.