Березень 3, 2019 0 685 Переглядів

Тюремні капелани розглянули можливості душпастирської опіки службовців системи виконання покарань

Українська міжконфесійна християнська місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», яка об’єднує капеланів із більшості християнських конфесій України, 25-26 лютого здійснила виїзне засідання на Львівщину. Воно відбулося за участю співробітників виправних установ, працівників з виховної роботи і службової підготовки Адміністрації державних установ Львівської області.

Як розповів виконавчий директор Місії, заступник завідувача Відділу соціального служіння УЦХВЄ В’ячеслав Когут, метою засідання було розглянути шляхи та участь капеланів у профілактичних заходах щодо запобігання деформації і професійному вигоранню співробітників установ виконання покарань. Також  питання їх душпастирської опіки.

26 лютого у приміщенні Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції України (м. Львів) відбувся Круглий стіл  на тему «Душпастирська опіка різних категорій в’язнів».

Представники Місії та місцевих церков разом із співробітниками Відділу соціально-виховної і психологічної  роботи із засудженими Західного МРУ обговорили оптимальні моделі взаємодії для забезпечення прав засуджених та осіб, утримуваних під вартою. Зокрема, говорили про необхідність змін інфраструктури пенітенціарних установ – створення достатньої кількості приміщень, пристосованих для індивідуальної праці з в’язнями. Мова йшла і про особливості опіки різних категорій в’язнів, організацію духовно-просвітницьких заходів у закладах попереднього ув’язнення та установах виконання покарань.

Разом із фахівцями соціально-виховної та психологічної роботи душпастирі обговорювали заходи підготовки до звільнення і соціальної адаптації засуджених.  В’ячеслав Когут розповів про досвід реабілітації колишніх в’язнів. А голова Душпастирської ради при Міністерстві юстиції пастор Віктор Дудка наголосив на потребі оновлення образу пенітенціарного службовця, плеканні внутрішньої моральної мотивації до відповідального служіння.

Наприкінці зустрічі учасники Круглого столу визначили головні напрямки взаємодії та погодилися підготувати на розгляд Міністерства юстиції України відповідні пропозиції для підзаконних актів. Голова правління Місії о. Костянтин Пантелей вручив подячні грамоти працівникам Управління.

Попередня Єпископ Микола Синюк та гурт «Левіт» з Волині послужили у церквах Сумщини
Наступна «Нам усім треба увагу звертати на лист від Батька, він вже написаний на сторінках Євангелії!» -  Михайло Паночко учасникам IV Всеукраїнського форум сім'ї

Вам також може сподобатися

Новини

На лідерському ретриті в Яремче молодіжні пастори провели навчання та затвердили план дій на 2020 рік

17-19 жовтня молодіжні керівники церков з різних областей України зібралися

Відділ молодіжного служіння

«Біжіть так, щоб отримати нагороду» – з такою темою пройшла обласна молодіжна конференція у Полтаві

17 листопада 2018 року у Полтаві на базі церкви ХВЄ «Нове життя» пройшла обласна молодіжна конференція. Біля двохсот молодих людей…

Новини регіонів