Березень 3, 2012 0 410 Переглядів

Вийшов у світ “Каталог ідей” проекту “Дорожче за кубок”

Церква християн віри євангельської України бере участь у проекті благовістя під час чемпіонату Європи з футболу в Україні і Польші “Дорожче за кубок”. Організатори проекту підготували каталог ідей для проведення євангелізаційних заходів під час Євро 2012. Офіційний сайт проекту щодо цього повідомляє наступне:

Вышел в свет долгожданный «Каталог идей» – уникальное издание, рассказывающее о том, как каждая церковь может послужить во время проведения чемпионата Европы по футболу 2012 года.

«Каталог идей» – это 120 страниц со 110 различными идеями и предложениями для благовестия во время Евро-2012.

«Каталог идей» – это результат партнерства и сотрудничества ведущих христианских организаций и союзов церквей.

«Каталог идей» – это руководство по всем видам деятельности, которую можно осуществлять во время проведения Евро-2012, содержащее практические шаги служения для каждой церкви, не желающей остаться в стороне от выполнения Великого поручения.

В представленном каталоге вы сможете ознакомиться с идеями общего и социального характера, изучить идеи служения для детей, подростков, молодежи, семейных пар и для всех любителей спорта.

Каждая идея сопровождается контактной информацией ее комментатора. Поэтому, если у вас возникли конкретные вопросы по реализации идеи, вы можете обращаться к указанному контактному лицу для получения разъясняющей информации.

Электронную версию каталога можно скачать на главной странице сайта zakubok.info, печатную версию можно заказать по телефону +38-067-670-2012.

С уважением оргкомитет проекта

Попередня "Гарне ворог кращого"- вважають християни-підприємці
Наступна Олена Коваль із церкви ХВЄ м. Тернополя визнана найкращим вчителем предметів духовно-морального спрямування

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 22.01.2014 р.

  У зв’язку з останніми подіями в Україні, 22 січня 2014 року відбулося екстрене засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).

Новини братерства

Старші пресвітери і єпископи апробують нову навчальну програму для місіонерів

   У незвичний спосіб співробітники відділу освіти УХЦВЄ вирішили презентувати новий навчальний проект братерства з підготовки координаторів за Програмою заснування нових церков.

Новини братерства

Слідами сестринської конференції: що відбувається за лаштунками служіння?

  Під час річної сестринської конференції, яка цього року відбулася 13-16 червня у Запорізькій області, традиційно проводиться навчання за напрямками…