Березень 3, 2012 0 648 Переглядів

Вийшов у світ “Каталог ідей” проекту “Дорожче за кубок”

Церква християн віри євангельської України бере участь у проекті благовістя під час чемпіонату Європи з футболу в Україні і Польші “Дорожче за кубок”. Організатори проекту підготували каталог ідей для проведення євангелізаційних заходів під час Євро 2012. Офіційний сайт проекту щодо цього повідомляє наступне:

Вышел в свет долгожданный «Каталог идей» – уникальное издание, рассказывающее о том, как каждая церковь может послужить во время проведения чемпионата Европы по футболу 2012 года.

«Каталог идей» – это 120 страниц со 110 различными идеями и предложениями для благовестия во время Евро-2012.

«Каталог идей» – это результат партнерства и сотрудничества ведущих христианских организаций и союзов церквей.

«Каталог идей» – это руководство по всем видам деятельности, которую можно осуществлять во время проведения Евро-2012, содержащее практические шаги служения для каждой церкви, не желающей остаться в стороне от выполнения Великого поручения.

В представленном каталоге вы сможете ознакомиться с идеями общего и социального характера, изучить идеи служения для детей, подростков, молодежи, семейных пар и для всех любителей спорта.

Каждая идея сопровождается контактной информацией ее комментатора. Поэтому, если у вас возникли конкретные вопросы по реализации идеи, вы можете обращаться к указанному контактному лицу для получения разъясняющей информации.

Электронную версию каталога можно скачать на главной странице сайта zakubok.info, печатную версию можно заказать по телефону +38-067-670-2012.

С уважением оргкомитет проекта

Попередня "Гарне ворог кращого"- вважають християни-підприємці
Наступна Олена Коваль із церкви ХВЄ м. Тернополя визнана найкращим вчителем предметів духовно-морального спрямування

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Підготовка до Національного дня молитви за Україну набирає обертів – у березні відбудеться зустріч пасторів Києва і області

   17 лютого у відбулася зустріч Духовної Ради Національного дня молитви за Україну. Обговорювали програму, склад спікерів, але головним питанням на порядку денному була…

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: січень 2015

     Будні і свята старшого  єпископа Церкви християн віри євангельської України наповнені зустрічами, служіннями та відрядженнями. Про деякі з них ми вже писали у новинах, але чимало так і залишається «за кадром». Відсьогодні ми започатковуємо рубрику «Щоденник старшого єпископа»  у якій буде повідомлятися про деякі події у робочому графіку Михайла Паночка, які не увійшли до новинної стрічки. 

Новини братерства

Став відомий план заходів святкування 100-ліття п’ятидесятницького руху в Україні у 2020 році

Рішенням Комітету УЦХВЄ, засідання якого відбулося 12 грудня, затвердили  план