Жовтень 17, 2013 2 1332 Переглядів

Київський Біблійний інститут: 20 років потому

20-річчя святкували 5 жовтня 2013 р.  У цей день в стінах КБІ зібралося багато працівників, студентів, викладачів, випускників, першопрохідців викладацького складу, а також почесні гості.

     Вітаючи присутніх, ректор КБІ Сергій Манелюк подякував працівникам за їхню працю, випускникам – за використання на практиці набутих знань, а студентам побажав більше наполегливості в освоєнні біблійної науки. Він розповів про історію закладу та його перспективи.

     Зі щирими словами привітання та настановами зі Слова Божого виступили запрошені гості перший ректор КБІ Сергій Озеруга, місіонер АБ США, колишній декан та викладач КБІ Кевін Тейлор,  перший заступник ректора КБІ у 1993-1995 рр. та викладач Валерій Решетинський. А також пастор церкви по вул. Кар’єрній Микола Каленик,  представник відділу освіти ЦХВЄУ Богдан Галюк. Заключне слово та молитву подяки і благословення сказав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який згадував минулі добрі часи роботи інституту та побажав подальшого розвитку закладу.

     До привітань приєднались представники богословських закладів України: Анатолій Глуховський (УЄТС), Микола Фасолько (Семінарія практичного богослов’я, Коростень), Наталія Туз (ЛБС), Василь Войтович (ЄТС). Приємні враження залишили і вручені подарунки, які значно поповнили бібліотечний фонд інституту, а гарна кавоварка від ЄТС ощасливила студентів.

     Співом служили музичні групи випускників, у тому числі радували бандуристи. Атмосфера свята дозволила кожному з присутніх відновити в пам’яті найяскравіші моменти, пов’язані з перебуванням в закладі, який за час свого існування випустив понад 700 випускників різних форм навчання та спеціалізацій.

     Після закінчення урочистої частини для всіх присутніх був приготований святковий обід, під час якого гості мали час для спілкування. Закінчилося святкування ювілею служінням свідоцтв випускників, які розповідали про зміни в їхньому житті з часу навчання, про служіння, які вони несуть по церквах та плани на майбутнє.  Дякуємо Господу за чудовий час проведений разом, за роботу Київського Біблійного інституту, який працює з однією метою – надавати хороших працівників-служителів для поширення Благої Звістки.

    Інф. КБІ


Попередня Участники Конгресса обратились ко всем пятидесятникам мира с заявлением
Наступна У КБІ відбувся випуск бакалаврів пасторського служіння та педагогіки

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Всеукраїнський круглий стіл: формування особистості

    22 грудня 2015 року у Верховній Раді України за ініціативою народних депутатів та Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбувся Всеукраїнський круглий стіл.

Відділ освіти
Відділ освіти

Делегація РДС взяла участь в місіонерській конференції в Чехії

Нещодавно, а саме з 13 по 19 жовтня 2012 року делегація Рівненської Духовної Семінарії  мала чудову нагоду взяти участь в місіонерській конференції Місії Drop Inn Ministries (Північна Ірландія), яка щорічно проводиться у Чеській Республіці.