Жовтень 6, 2020 0 68 Переглядів

У КБІ розпочали новий навчальний рік в умовах карантину

23 вересня у Київському біблійному інституті офіційно відкрили  новий навчальний рік. Оскільки ВНЗ працює  з дотриманням усіх вимог карантину, було прийнято рішення,  розділити  групу першого курсу на дві частини. Власне, перша із них і розпочала навчання  в передостанній тиждень вересня.

Старший пресвітер Київського міського об’єднання УЦХВЄ Сергій Вознюк закликав студентів бути послідовними у своєму рішенні. «Пообіцяйте, що почавши навчання, ви залишитесь вірними!» – звернувся він до студентів.

Привітав першокурсників та колектив інституту і  старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.  Він нагадав, що тільки церква займається питаннями вічності, тому спорядження служителів, які проповідують людям вічну Істину, є необхідним нашим завданням.

А 28 вересня відбулась установча сесія для другої частини першокурсників. Загалом до навчання на бакалавраті КБІ у цьому році долучились 30 студентів.

Із задоволенням студенти слухали лекції директора Департаменту євангелізації Олександра Попчука (предмет «Християнське життя») та інших викладачів КБІ.

kbi.org.ua

Попередня Церква  «Джерело життя» в м. Харкові відсвяткувала  своє сорокаріччя
Наступна «Все, що маємо – це результат багаторічних молитов...» Церква в селищі Вишнівець днями відзначила 90 років

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» вручили дипломи випускникам та оголосили новий набір на навчання

У київській церкві «Ковчег», на базі якої функціонує місіонерська школа «Ковчег Спасіння», 23 грудня 2017 року святкували випуск. Дві групи студентів та члени церкви зібралися на особливе Богослужіння

Відділ освіти

У КБІ відбувся випуск бакалаврів пасторського служіння та педагогіки

16 жовтня 2013 року в Київському Біблійному інституті святкували випуск студентів очно-заочного відділення за програмами бакалавра пасторського служіння та християнської педагогіки, християнського служителя, християнського працівника та вчителя біблійних класів.

Відділ освіти

Презентували збірку з оповіданням літературного конкурсу ім. Джона Буньяна

У Києві відбулася офіційна презентація збірки оповідань «Тонка грань», яка