Жовтень 24, 2014 0 657 Переглядів

Випускники КБІ отримали дипломи бакалаврів богослів’я

     22 жовтня у Київському біблійному інституті відзначили чергове хвилююче свято – випуск студентів очно-заочного відділення-2014. Вручення дипломів, привітання та цінне напутнє слово на подальше життя і служіння – усе це залишиться на фото і у серцях випускників.

     Дипломи цього дня отримали бакалаври богослів’я та пасторського служіння і бакалаври богослів’я та християнської педагогіки. Привітати випускників прийшло чимало гостей. Зокрема почесний президент Євангельської теологічної семінарії Арнольд Ластингер запросив випускників КБІ вступати до свого закладу на курс магістратури, а також поділився новиною – незабаром у ЄТС буде запроваджено програму на здобуття докторського ступеню богослів’я (до речі, вперше в Україні).

     Старший пресвітер Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ Олександр Озеруга побажав випускникам: «Не свідчіть самі про себе – нехай про вас свідчать люди, справи і Бог». А єпископ Олександр Бабійчук, старший пресвітер Херсонщини, у своєму привітальному слові нагадав: «Головне для чого ми вчимося – це розуміти і знати Господа».  «Існує лише два типи офіцерів: ті, хто командує – «Вперед!», і ті, хто командує – «За мною!». Я бажаю, щоб ви були такими воїнами і офіцерами Божими, які командують – «За мною!», – побажав у своєму зверненні до випускників один з викладачів інституту, пастор київської церкви «Сілоам»  Сергій Вознюк.

     Щирі слова подяки від імені студентів-випускників на адресу керівництва, викладачів та співробітників своєї духовної альма-матер сказав випускник з Херсонщини, пастор Юрій Колесник. До завершальної молитви усіх присутніх підвів старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він  нагадав, що духовна війна для віруючих людей не припиняється ніколи, і тому побажав наповнятися духовною силою. «Людина створена для життя і любові. Без любові служіння – каторга. Віра діє любов’ю, тому-то так важливо нам пізнавати любов Божу!» – наголосив старший єпископ.

     У стінах КБІ випускники прослухали 4500 академічних годин лекцій, здобули важливий досвід та провели кілька незабутніх років життя.

Попередня Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди виборів до Верховної Ради України
Наступна Михайло Паночко відвідав слов’янські церкви ХВЄ у США, де послужив на конференції, присвяченій 25-річчю слов’янської еміграції

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Київській області старшим пресвітером обрано пастора з Вишгорода Олександра Озеругу

20 січня 2018 р. у церкві ХВЄ села Петрівське Києво-Святошинського району відбулася звітно-виборна конференція обласного об’єднання церков ХВЄ Київщини.

Новини братерства

М.Паночко привітав п’ятидесятників Бразилії з 100-річним ювілеєм

КИЇВ – 6 червня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко привітав національне об’єднання п’ятидесятницьких церков Бразилії «Асамблеї Божі» з нагоди 100-річного ювілею. Урочисті заходи присвячені ювілею пройдуть 9-11 червня по всій Бразилії, а кульмінацією святкування будуть урочистості на стадіоні в Белемі, штат Пара.

Новини братерства

Відбулася конференція Південно-західного регіону Церкви ХВЄ України

     З 2 по 4 грудня 2013 року в м. Яремче Івано-Франківської області відбулася конференція служителів південно-західного регіону ЦХВЄУ.