Жовтень 24, 2014 0 467 Переглядів

Випускники КБІ отримали дипломи бакалаврів богослів’я

     22 жовтня у Київському біблійному інституті відзначили чергове хвилююче свято – випуск студентів очно-заочного відділення-2014. Вручення дипломів, привітання та цінне напутнє слово на подальше життя і служіння – усе це залишиться на фото і у серцях випускників.

     Дипломи цього дня отримали бакалаври богослів’я та пасторського служіння і бакалаври богослів’я та християнської педагогіки. Привітати випускників прийшло чимало гостей. Зокрема почесний президент Євангельської теологічної семінарії Арнольд Ластингер запросив випускників КБІ вступати до свого закладу на курс магістратури, а також поділився новиною – незабаром у ЄТС буде запроваджено програму на здобуття докторського ступеню богослів’я (до речі, вперше в Україні).

     Старший пресвітер Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ Олександр Озеруга побажав випускникам: «Не свідчіть самі про себе – нехай про вас свідчать люди, справи і Бог». А єпископ Олександр Бабійчук, старший пресвітер Херсонщини, у своєму привітальному слові нагадав: «Головне для чого ми вчимося – це розуміти і знати Господа».  «Існує лише два типи офіцерів: ті, хто командує – «Вперед!», і ті, хто командує – «За мною!». Я бажаю, щоб ви були такими воїнами і офіцерами Божими, які командують – «За мною!», – побажав у своєму зверненні до випускників один з викладачів інституту, пастор київської церкви «Сілоам»  Сергій Вознюк.

     Щирі слова подяки від імені студентів-випускників на адресу керівництва, викладачів та співробітників своєї духовної альма-матер сказав випускник з Херсонщини, пастор Юрій Колесник. До завершальної молитви усіх присутніх підвів старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він  нагадав, що духовна війна для віруючих людей не припиняється ніколи, і тому побажав наповнятися духовною силою. «Людина створена для життя і любові. Без любові служіння – каторга. Віра діє любов’ю, тому-то так важливо нам пізнавати любов Божу!» – наголосив старший єпископ.

     У стінах КБІ випускники прослухали 4500 академічних годин лекцій, здобули важливий досвід та провели кілька незабутніх років життя.

Попередня Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди виборів до Верховної Ради України
Наступна Михайло Паночко відвідав слов’янські церкви ХВЄ у США, де послужив на конференції, присвяченій 25-річчю слов’янської еміграції

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Заява учасників ІІ Світового конгресу християн віри євангельської (6-9 жовтня 2016р., м. Львів, Україна)

Ми, священнослужителі п’ятидесятницьких церков з 20 країн Євразії, Північної та Південної Америки, учасники Світового конгресу звертаємося до всіх п’ятидесятників світу з наступним…

Новини братерства
Новини братерства

Багатовекторність жіночого служіння

Жіноче служіння в Україні багатовекторне. Це і молитовний та соціальний напрямки, і праця у сфері освіти і душеопікунства, і милосердя та доброчинність. Про повноцінний розвиток усіх напрямків насамперед дбає відповідальна за жіноче служіння в Україні Віра Деркач.