Червень 1, 2014 0 526 Переглядів

У КБІ – випуск служителів жіночного служіння та богословів

     29 травня 2014 року в Київському Біблійному інституті (КБІ) відбувсявипуск. Дипломи отримали двадцять п’ять студенток, які здобували освіту на очно-заочному відділенні за спеціальністю «жіноче служіння». Та ще  п’ятеро випускників стаціонару, які отримали дипломи бакалаврів богослов’я за спеціальністю «пасторське служіння» і «християнська педагогіка».

     Привітати випускників зібралося багато гостей: рідні і друзі випускників, представники інших навчальних закладів, служителі церков, викладачі. Ректор Сергій КБІ Манелюк поблагословив випускників на їх подальше життя і служіння. Віра Деркач, завідувач жіночим відділом, побажала завжди шукати Божої мудрості та не покладатися на власний розум і сили.

     Секретар Київського обласного об’єднання церков ХВЄ Владислав Сачко у своїй промові зачитав вірш із книги Екклезіяста 9:16-18 «Краща мудрість за силу… Слова мудрих, почуті в спокої, кращі від крику володаря поміж безглуздими. Мудрість краща від зброї військової…» Він наголосив на тому, що наша сила у Бога та в Його мудрості. З напутніми словами до випускників зверталися віце-президент Євангельської Теологічної семінарії Василь Войтович. А пастор с. Хомутець Сергій Тарасюк зазначав, що нива Господньої праці готова до жниву, але працівників на ній мало. Він закликав до виконання Божого доручення – йти і проповідувати Євангеліє.

     Після вручення дипломів випускникам, зі словом настанови виступив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він говорив про якості світла і солі, опираючись на вірші з Євангелія Матвія 5:13-14. Світло світить від певної енергії, для християн головним і єдиним Генератором є Господь, і лише беручи від Нього силу ми можемо правильно світити. Джерело світла не в нас, ми відображаємо світло, яке нам дає Бог! Якщо говорити про сіль, то вона має силу тоді коли позбавлена всіляких домішок. Християни не повинні допускати в своє життя та служіння «домішки» різних категорій, наприклад, образу, яка є не дуже помітною ззовні, але має руйнуючу силу всередині. «Щоб гарно світити і гарно солити,  – наголошував єпископ, – необхідно мати постійне єднання з Ісусом Христом». 

     На завершення за випускників звершили молитву благословення, після чого всі мали загальне фото та святковий фуршет.

Попередня Видано посібник для служителів церкви, які трудяться в місцях ув’язнення
Наступна Вітаємо Вас з Днем П’ятидесятниці!

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Поки українці читають, ми будемо пропонувати їм надруковане Слово

Служителі ЦХВЄЦУ взяли участь в регіональній конференції міжнародної організації «Кожен дім для Христа».

Новини братерства

Молитовне віче об’єднало сотні євангельських церков (ВІДЕО)

   10 березня на Майдані Незалежності в м. Києві відбулося ініційоване Церквою віри євангельської України молитовне віче.

Новини братерства

Американські військові капелани допоможуть українським церквам налагодити реабілітацію воїнів, які повернулися із зони АТО

   Уперше про навчання українських капеланів із залученням американських експертів зайшла мова у жовтні 2014р., коли старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко…