Вересень 16, 2013 0 459 Переглядів

Студентів КБІ благословили на новий навчальний рік

     Святкове зібрання з нагоди нового навчального року в Київському Біблійному інституті відбулося 2 вересня. На нього прийшли працівники, студенти стаціонарного та 1 курсу очно-заочного відділення інституту, гості закладу.

     Розпочав святкове служіння студентський пастор Антон Кукса, який побажав усім цілеспрямованості, терпіння та наполегливості у процесі навчання. Декан інституту  Алла Нечипорук зробила невеликий екскурс в історію заснування інституту, який цього року святкує 20-річчя.

    Юрій Решетніков, заступник голови Громадської ради при Міністерстві культури та викладач правознавства, побажав студентам ще більше розвиватися в питаннях християнської освіти, він наголосив на важливості підготовки  професійних кадрів на Божій ниві.

    Зі словами привітання та побажання звернувся викладач очно-заочного навчання Олександр Колесніков, випускник КБІ 1997 року.

    Особливими гостями було подружжя місіонерів – Іван та Роза Поповичі, із США, які з власного досвіду розповіли про важливість служіння Господу.

    Настанову та молитву благословення звершив пастор церкви «Фавор» (м. Київ) та викладач Сергій Бевзенко. Він побажав студентам та працівникам закладу благословенного навчального року.

Попередня Звернення християнських Церков України з нагоди Дня Бога Творця
Наступна Київська церква «Божий Мир» відзначила своє 18-річчя конференцією на тему «Батьки і діти»

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Рівненська духовна семінарія відзначила 25-річчя

Рівненька Духовна семінарія і Академія ХВЄ відзначила свій 25-річний ювілей, який відбувся 27 вересня 2014 року на базі церкви «Свята Трійця» м Рівне.

Відділ освіти

У місіонерській школі «Ковчег Спасіння» – нова група

   У Церкві «Ковчег» 28 серпня відбулося святкове богослужіння, на якому присутні щиро благословили на навчання 5-ту групу «Осінь-2016», місіонерської школи «Ковчег Спасіння».

Відділ освіти

В ПБС життя вирує…

Кінець травня та початок червня в Полтавській Богословській Семінарії були багатими на події. Було проведено дві чергові сесії (Богословського та Музичного факультетів) і семінар, а також відбулося урочисте вручення перших сертифікатів студентам, які навчаються за дистанційною програмою.