Вересень 16, 2013 0 348 Переглядів

Студентів КБІ благословили на новий навчальний рік

     Святкове зібрання з нагоди нового навчального року в Київському Біблійному інституті відбулося 2 вересня. На нього прийшли працівники, студенти стаціонарного та 1 курсу очно-заочного відділення інституту, гості закладу.

     Розпочав святкове служіння студентський пастор Антон Кукса, який побажав усім цілеспрямованості, терпіння та наполегливості у процесі навчання. Декан інституту  Алла Нечипорук зробила невеликий екскурс в історію заснування інституту, який цього року святкує 20-річчя.

    Юрій Решетніков, заступник голови Громадської ради при Міністерстві культури та викладач правознавства, побажав студентам ще більше розвиватися в питаннях християнської освіти, він наголосив на важливості підготовки  професійних кадрів на Божій ниві.

    Зі словами привітання та побажання звернувся викладач очно-заочного навчання Олександр Колесніков, випускник КБІ 1997 року.

    Особливими гостями було подружжя місіонерів – Іван та Роза Поповичі, із США, які з власного досвіду розповіли про важливість служіння Господу.

    Настанову та молитву благословення звершив пастор церкви «Фавор» (м. Київ) та викладач Сергій Бевзенко. Він побажав студентам та працівникам закладу благословенного навчального року.

Попередня Звернення християнських Церков України з нагоди Дня Бога Творця
Наступна Київська церква «Божий Мир» відзначила своє 18-річчя конференцією на тему «Батьки і діти»

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

У Коростені відкрито Школу сімейного консультування

Тема сім’ї, як ніколи, актуальна у сучасному світі. Люди, які приходять у Церкву зі світу, та й віруючі подружні пари, нерідко переживають складні сімейні кризи…

Відділ освіти

У КБІ відбувся випуск-2015

28 травня в Київському Біблійному інституті святкували випуску студентів. Дипломи бакалаврів богослов’я за спеціальністю «пасторське служіння» та «християнська педагогіка» отримали п’ятеро випускників стаціонару.

Відділ освіти

Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння» (ВІДЕО)

   27 грудня 2015 року в Церкві «Ковчег» відбулося святкове служіння випуску місіонерської школи «Ковчег Спасіння». Церква благословила на духовну працю 33 місіонери.