Березень 26, 2014 0 729 Переглядів

«Християнська музика і спів» – семінар у Томаківці

     Розпочинаючи семінар, єпископ Михайло Мокієнко закликав всіх присутніх молитися за Україну, мати правильні пріоритети, говорити правильні слова, мати чітку євангельську позицію, продовжувати робити добрі справи. Далі декан Біблійного коледжу «Світло Євангелія» Михайло Мокієнко (мол.) представив головного спікера семінару, магістра богослів’я Лео Франка. В своєму виступі він роз’яснив, що таке музика і яке головне завдання її в богослужбовій практиці.  Лео звернув увагу на те, яке місце музика і спів займали в Старому і Новому Заповіті, а також в історії церкви,  особливо в житті Івана Воронаєва. «Ціль  музики і співу – це прославлення Бога» – зауважив Лео.

     В ході семінару співом служив молодіжний співочий гурт  з церкви с. Глеюватка. Також звучали сольні номери, які виконали брати з Кривого Рогу та Рівненщини.

     Під час обідньої перерви служителі церков області провели пасторську нараду, в ході якої зробили аналіз життя церков обласного об’єднання. Також було розглянуто і ухвалено план реалізації низки важливих питань з життя церков. Служителі обговорили поточну ситуацію в країні та озвучили пропозицію щодо проведення  Молитовного віче  в  містах і селах області. На закінчення брати обговорили питання, пов’язані із проведенням 17-го з’їзду ЦХВЄУ, який відбудеться 20-21 травня у м. Рівному.

     ПРЕС-СЛУЖБА ДООЦ ХВЄ


Попередня ВРЦІРО окреслила три завдання для влади і громадян України, щоб нормалізувати ситуацію у країні
Наступна Презентували книгу Романа Соловія «Виникаюча церква»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Селецькій церкві дякували Бога за врожай та 90-літній ювілей

    5 вересня 2013 року відбулося святкове богослужіння в церкві ХВЄ с. Селець Дубровицького району, що на Рівненщині.  Сельчани разом із гостями  щиро дякували Господа за плоди своє землі та за весь шлях церкви, якій у нинішньому році минуло 90 років.

Новини регіонів

“Не хлібом єдиним”

З нагоди відзначення в Україні 450 – ї річниці Пересопницького Євангелія Дніпропетровське обласне об’єднання церков Християн Віри Євангельської провело фестиваль християнської пісні та слова «Не Хлібом Єдиним» з 4 по 7 серпня 2011 року на стадіоні «Діброва» смт. Царичанка.

Новини регіонів

У селі Пришиб на Харківщині посвятили новий Молитовний будинок

15 грудня 2018 року в селі Пришиб на Харківщині відбулася