Жовтень 29, 2014 0 1396 Переглядів

90 років Божої милості

     Щоб привітати братів і сестер селища із цим ювілеєм 19 жовтня 2014 р. до Клесова приїхало чимало гостей. На урочистому зібранні пригадали історію: у 1924 році, ще за часів Польщі, до села (статус смт. Клесів отримав у 1940 році) прийшло Слово Боже. Його принесли благовісники із навколишніх сіл, де на той час уже були започатковані євангельські церкви. Сьогодні зібрання налічує більше 130 членів.

     На честь ювілею старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко подарував зібранню велику  настільну Біблію українською мовою, «як нагадування про 90 років Божої милості і благословень».  А також поділився словом настанови для віруючих. 


Попередня Свято жнив у Рокитному
Наступна Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на підтримку благодійництва та волонтерської діяльності

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Під час конференції дитячі євангелісти будували «Країну реформ»

    10-11 лютого 2017 року відбулася Всеукраїнська конференція дитячих євангелістів в затишній атмосфері Київського Біблійного інституту. Гаслом конференції стали слова Ісуса Христа: «Отож кажу Я вам, розплющіть очі й погляньте на поля. Вони вже достигли для жнив» (Iоан.4:35).

Новини регіонів

На Закарпатті пройшла конференція вчителів недільних шкіл

На базі дитячого табору «Віфанія» (с. Визниця) пройшла конференція вчителів недільних шкіл церков ХВЄ Закарпатської області на тему «Великий Вчитель і я».