Жовтень 29, 2014 0 694 Переглядів

90 років Божої милості

     Щоб привітати братів і сестер селища із цим ювілеєм 19 жовтня 2014 р. до Клесова приїхало чимало гостей. На урочистому зібранні пригадали історію: у 1924 році, ще за часів Польщі, до села (статус смт. Клесів отримав у 1940 році) прийшло Слово Боже. Його принесли благовісники із навколишніх сіл, де на той час уже були започатковані євангельські церкви. Сьогодні зібрання налічує більше 130 членів.

     На честь ювілею старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко подарував зібранню велику  настільну Біблію українською мовою, «як нагадування про 90 років Божої милості і благословень».  А також поділився словом настанови для віруючих. 


Попередня Свято жнив у Рокитному
Наступна Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на підтримку благодійництва та волонтерської діяльності

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

«Навчи нас молитися»

 Під таким гаслом відбулася молодіжна конференція Східного регіону України у Дніпропетровську 1 листопада.

Новини регіонів

Старший єпископ відвідав Житомирщину

Церква у райцентрі Олевськ, що в Житомирській області, минулої неділі, 7 квітня, мала особливе богослужіння. Громаду віруючих відвідав старший єпископ ЦХВЄ України Михайло Паночко, який взяв участь у зібранні та разом із пасторами оглянув приміщення нового Дому молитви, що зараз перебуває у стадії будівництва.

Новини регіонів

У Коростенському Біблійному коледжі відбувся випуск

     Восьмеро студентів 26 травня 2013 року отримали дипломи про закінчення Коростенського Біблійного коледжу. Разом з випускників свято розділила помісна Церква ХВЄ «Віри, надії, любові».