Квітень 7, 2016 0 480 Переглядів

До 1 січня 2017 р. у статути релігійних організацій має бути внесено зміни у відповідності з новим Податковим кодексом

     Інформацію про це було озвучено під час річної звітної конференція Київського міського об’єднання ЦХВЄ, що відбулося 2 квітня на базі соціального центру церкви «Філадельфія».

     Про зміни, що мають бути внесені до статутних документів церков у відповідності із нормами нового Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу» (термін до 1 січня 2017 р.) повідомив голова Правління громадської організації «Інститут релігійної свободи» Олександр Заєць. Наразі робочою групою юристів розробляється типовий проект Статуту релігійної громади із урахуванням відповідних змін (детальнішу інформацію про це ми опублікуємо по мірі надходження).

     Відкрив конференцію, на яку прибуло 87 делегатів із десяти церков столиці, старший пресвітер міського об’єднання Анатолій Козачок. Після чого звучала проповідь ст. пастора церкви «Скинія» Рустами Фатуллаєва, який торкнувся теми «про Іону та помазання від Бога», молитва і прославлення Бога у пісні.

     У звітній частині делегати заслухали інформацію про підсумки роботи ревізійної комісії, фінансовий звіт та затвердили бюджет на наступний рік. «Також ми обговорили програму «400 церков за п’ять років», перспективи її реалізації у Києві. Більш детально розглянули роботу соціального відділу об’єднання, яке сьогодні охоплює близько двох десятків різних, масштабних проектів» – розповів Анатолій Козачок. Він також повідомив що на сьогодні в об’єднанні 10 церков, які відвідують 2656 членів. У 2015 році загальна чисельність київських церков зросла майже на дві сотні осіб.

     На завершення конференції старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко провів семінар на тему «Будь за взірець». Та відповів на запитання служителів.

Попередня АНОНС: У Києві відбудеться наукова конференція з пенітенціарної душпастирської опіки
Наступна Учасники звітної конференції ЦХВЄУ узгодили нові проекти – «Дні братерства», підготовка підручників, розвиток місіонерства

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Міжконфесійна молитва за єдність християн відбулася у Києві

25 січня підтримуючи ініціативу Тижня молитов за єдність християн Церква християн віри євангельської України запросила священнослужителів та вірних різних конфесій до храму київської церкви «Філадельфія» (Голосіївська, 57).

Новини братерства

Фінська християнська співачка відвідала українські тюрми

Це вже четвертий візит до України відомої християнської співачки, лауреатки премії Євробачення із  Фінляндії Ніни Астром. На запрошенням церкви ХВЄ «Скинія» (м. Київ) та за підтримки пенітенціарної служби України з 1 по 6 червня Ніна провела сім євангелізаційних концертів у місцях ув’язнення Київської та Львівської областей.

Новини братерства

У Джанкої відбулася конференція Кримських служителів ЦХВЄУ

22 листопада 2014р. у м. Джанкої відбулася конференція служителів Кримських церков. Брати і сестри зібралися для молитви та спілкування, аби підкріпитися Словом Божим .