Вересень 8, 2020 0 163 Переглядів

Київські п’ятидесятницькі церкви  запроваджують  нові  освітні ініціативи


7 вересня у  Головному офісі УЦХВЄ  відбулася пасторська Рада Київського міського об’єднання братерства. Зокрема п’ятидесятницькі пастори Києва погодили і далі неухильно дотримуватися погоджених рекомендацій щодо проведення богослужінь під час карантину.

Учасникам засідання представлено декілька освітніх ініціатив для церковних громад, які дозволяють розвиватися в служінні навіть під час періоду обмежень. Зокрема, Християнська Відкрита Академія (https://academy.forumeast.eu/) та Школа батьків пропонує заняття у вихідні один раз в місяць, а більшість вебінарів проходитимуть вечорами.

Пастори також познайомилися з лідерами одної етнічної християнської громади, що планує долучитися до об’єднання та нової церкви, щойно заснованої у Ворзелі.

«Незважаючи на певні незручності, київські церкви продовжують своє служіння. Свідоцтва пасторів про те, що під час карантину люди більше тягнуться до Бога, каються та приймають водне хрещення, радують нас та надихають» – говорить пастор церкви «Божий мир» Юрій Кулакевич.

Попередня До 100-річчя євангельської проповіді в селі Квіткове на Тернопільщині місіонери та підприємці подарували селянам дорогу
Наступна Єпископ Віталій Яцюк: «Щоб бути політиком в правильному розумінні цього слова, потрібно бути людиною високого духу»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Віктор ВОЗНЮК: «Щотижневик та планувальник на 2014 рік можуть стати хорошими помічниками у служінні пасторів»

   Під редакцією відділу освіти ЦХВЄУ вийшов у світ «Щотижневик 2014» та настінний «Планувальник 2014». Мета цих видань – не лише полегшити планування…

Новини братерства

Микола Синюк відвідав Бердянск, де святкували водне хрещення

   21 вересня 2014р. у м. Бердянську Запорізької області  відбулося водне хрещення. Новими членами церкви «Єдність у Христі», пастором якої є Леонід Герасимчук, стали ще семеро віруючих (загалом зібрання відвідує близько сотні вірян).

Новини братерства

В Полицях святкували 90 річницю Церкви

30 вересня 2012року церква християн віри євангельської села Полиці Володимирецького району на Рівненщині  святкувала 90 річницю Церкви і Свято Подяки.