Вересень 8, 2020 0 485 Переглядів

Київські п’ятидесятницькі церкви  запроваджують  нові  освітні ініціативи


7 вересня у  Головному офісі УЦХВЄ  відбулася пасторська Рада Київського міського об’єднання братерства. Зокрема п’ятидесятницькі пастори Києва погодили і далі неухильно дотримуватися погоджених рекомендацій щодо проведення богослужінь під час карантину.

Учасникам засідання представлено декілька освітніх ініціатив для церковних громад, які дозволяють розвиватися в служінні навіть під час періоду обмежень. Зокрема, Християнська Відкрита Академія (https://academy.forumeast.eu/) та Школа батьків пропонує заняття у вихідні один раз в місяць, а більшість вебінарів проходитимуть вечорами.

Пастори також познайомилися з лідерами одної етнічної християнської громади, що планує долучитися до об’єднання та нової церкви, щойно заснованої у Ворзелі.

«Незважаючи на певні незручності, київські церкви продовжують своє служіння. Свідоцтва пасторів про те, що під час карантину люди більше тягнуться до Бога, каються та приймають водне хрещення, радують нас та надихають» – говорить пастор церкви «Божий мир» Юрій Кулакевич.

Попередня До 100-річчя євангельської проповіді в селі Квіткове на Тернопільщині місіонери та підприємці подарували селянам дорогу
Наступна Єпископ Віталій Яцюк: «Щоб бути політиком в правильному розумінні цього слова, потрібно бути людиною високого духу»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада Церков підтримала Урядового уповноваженого з питань сім’ї

     Запровадження посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї є важливим і актуальним рішенням Кабінету Міністрів, з огляду на те, що «сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою» відповідно до статті 51 Конституції України.

Відділ молодіжного служіння

Молодіжний фестиваль відбувся на Львівщині

«На чому сфокусоване твоє життя?» – це запитання було у

Новини братерства

Викладачі богословських навчальних закладів братерства пройшли навчання на базі КБІ

  У Київському Біблійному інституті за підтримки відділу освіти 13 травня 2016 р. відбувся навчально-методичний семінар для викладачів богословських навчальних закладів ЦХВЄУ.