Вересень 8, 2020 0 341 Переглядів

Київські п’ятидесятницькі церкви  запроваджують  нові  освітні ініціативи


7 вересня у  Головному офісі УЦХВЄ  відбулася пасторська Рада Київського міського об’єднання братерства. Зокрема п’ятидесятницькі пастори Києва погодили і далі неухильно дотримуватися погоджених рекомендацій щодо проведення богослужінь під час карантину.

Учасникам засідання представлено декілька освітніх ініціатив для церковних громад, які дозволяють розвиватися в служінні навіть під час періоду обмежень. Зокрема, Християнська Відкрита Академія (https://academy.forumeast.eu/) та Школа батьків пропонує заняття у вихідні один раз в місяць, а більшість вебінарів проходитимуть вечорами.

Пастори також познайомилися з лідерами одної етнічної християнської громади, що планує долучитися до об’єднання та нової церкви, щойно заснованої у Ворзелі.

«Незважаючи на певні незручності, київські церкви продовжують своє служіння. Свідоцтва пасторів про те, що під час карантину люди більше тягнуться до Бога, каються та приймають водне хрещення, радують нас та надихають» – говорить пастор церкви «Божий мир» Юрій Кулакевич.

Попередня До 100-річчя євангельської проповіді в селі Квіткове на Тернопільщині місіонери та підприємці подарували селянам дорогу
Наступна Єпископ Віталій Яцюк: «Щоб бути політиком в правильному розумінні цього слова, потрібно бути людиною високого духу»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Глави Церков заявляють про кризу порозуміння між владою та суспільством

До такого висновку прийшли глави християнських Церков під час зустрічі, яка відбулась 28 листопада 2012 року у приміщенні Церкви ХВЄ «Філадельфія», повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

1025-річчя Хрещення Київської Русі: «Не втратьмо нагоди засвідчити людям про Христа»

Нинішнього року наша країна офіційно святкує 1025-річчя хрещення Київської Русі. Тож маємо чудову можливість донести людям невичерпне багатство Божої благодаті. 

Новини братерства

Розмова про головне або Три дні у волонтерській команді єпископа Володимира Брички

У нашому братерстві волонтерський напрямок курує єпископ Володимир Бричка, який сам здійснив уже близько сорока поїздок на прифронтові території. Цього року мені пощастило разом із Володимиром Дмитровичем відвідати Донеччину і Луганщину у комвнді волонтерів.