Листопад 4, 2013 0 329 Переглядів

Київські пастори обговорили життя церков та плани на поточний місяць

   4 листопада 2013 р. відбулася чергова зустріч пасторського комітету ЦХВЄУ. Традиційно пастори церков столиці кожного першого понеділка місяця (після служіння хліболамання) збираються в канцелярії братерства на вулиці Оніскевича, 3.

   Зустріч розпочалася зі Слова Божого та молитви до якої підвів старший єпископ Михайло Паночко. Далі керівники столичних церков провели аналіз Міжнародного Конгресу християн віри євангельської, що тривав з 10-13 жовтня у м. Львові. Після цього учасники зустрічі обговорили питання співпраці з християнськими видавництвами, щодо формування пасторських бібліотек. Розглянули плани щодо участі церков Києва у ІІ-му Всеукраїнському форумі сім’ї, що відбудеться 22 листопада у Київському міському Будинку вчителя (вул. Володимирська,57). В роботі цього форуму візьмуть участь громадські та просвітницькі організації, відомі науковці, представники церков та державних органів влади.

   Також на порядку денному зустрічі – участь у підготовці до Всеукраїнського дня молитви за сиріт (10 листопада) та деякі інші актуальні питання життя церков.

Попередня У першу неділю листопада в церквах молилися за переслідуваних християн
Наступна Благословення твого дому: у церкві «Філадельфія» провели день сім’ї

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Києві розпочав роботу Східноєвропейський Лідерський Форум

   13 листопада 2013 року, стартував третій Східноєвропейський Лідерський Форум (СЄЛФ). На відкриття прибули представники із США, Великобританії, Болгарії, Білорусі, Росії, Молдови, Вірменії, Литви…

Новини братерства

Єпископ Михайло Близнюк: «На Волині ростуть церкви та спостерігається сплеск патріотизму»

Наша розмова зі старшим пресвітером Волинської області Михайлом Близнюком торкнулася подіq на Сході, роботи переселенцями, які прагнуть переїхати до західної Європи та про допомогу нелегальним мігрантам…

Новини братерства