Листопад 4, 2013 0 304 Переглядів

Київські пастори обговорили життя церков та плани на поточний місяць

   4 листопада 2013 р. відбулася чергова зустріч пасторського комітету ЦХВЄУ. Традиційно пастори церков столиці кожного першого понеділка місяця (після служіння хліболамання) збираються в канцелярії братерства на вулиці Оніскевича, 3.

   Зустріч розпочалася зі Слова Божого та молитви до якої підвів старший єпископ Михайло Паночко. Далі керівники столичних церков провели аналіз Міжнародного Конгресу християн віри євангельської, що тривав з 10-13 жовтня у м. Львові. Після цього учасники зустрічі обговорили питання співпраці з християнськими видавництвами, щодо формування пасторських бібліотек. Розглянули плани щодо участі церков Києва у ІІ-му Всеукраїнському форумі сім’ї, що відбудеться 22 листопада у Київському міському Будинку вчителя (вул. Володимирська,57). В роботі цього форуму візьмуть участь громадські та просвітницькі організації, відомі науковці, представники церков та державних органів влади.

   Також на порядку денному зустрічі – участь у підготовці до Всеукраїнського дня молитви за сиріт (10 листопада) та деякі інші актуальні питання життя церков.

Попередня У першу неділю листопада в церквах молилися за переслідуваних християн
Наступна Благословення твого дому: у церкві «Філадельфія» провели день сім’ї

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Тривають звітні конференції обласних об’єднань: Одещина зустріла снігопадом, а Закарпаття – виборчим процесом

   27 грудня 2014 року, відбулася чергова звітна конференція церков Одеської області.  Близько ста служителів з церков області приїхали до Іллічівська.

Новини братерства

Микола Синюк відвідав Бердянск, де святкували водне хрещення

   21 вересня 2014р. у м. Бердянську Запорізької області  відбулося водне хрещення. Новими членами церкви «Єдність у Христі», пастором якої є Леонід Герасимчук, стали ще семеро віруючих (загалом зібрання відвідує близько сотні вірян).

Новини братерства

Заява ВРЦіРО за підсумками зустрічі з Головою Верховної Ради України Олександром Турчиновим

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, яка упродовж останніх майже трьох місяців, послідовно виступала на захист мирних протестів, проти застосування сили й за покарання винуватих, за підсумками зустрічі…