Липень 25, 2019 0 685 Переглядів

Душеопікунство, служіння педагогам та підготовка до 100-річчя євангельського руху – у фокусі Комітету братерства

На черговому засідання Комітету УЦХВЄ, що відбулося  у головному офісі братерства 18 липня, старші служителі обговорили поточні плани та виклики, що постають перед церквою. 

Серед питань, що сьогодні виходять на перший план – необхідність впровадження навчальних  програм для служителів (насамперед пасторів та дияконів) за предметом «душеопікунство». Велику потребу у цьому, особливо серед молоді, показав аналіз даних під час цьогорічного  молодіжного з’їзду.

«Робота з молоддю під час Малинфесту виявила, що є велика потреба в душеопікунській праці служителів церкви, – говорить старший єпископ Михайло Паночко. – І для цього нам треба більш широко втілювати душеопікунську практику у наших церквах, проводити навчання служителів».

Ще одне актуальне питання, яке наразі обговорюється на рівні Комітету, святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні. Місць для проведення головного Всеукраїнського заходу святкувань пропонується два – Київ і Львів. Остаточне рішення щодо цього планується затвердити під час наступного засідання Комітету на початку жовтня, а поки що узгоджено склад оргкомітету  заходу та окреслено основні орієнтири його діяльності.

Ще одна актуальна ініціатива старших служителів – скликати першу Всеукраїнську конференцію християн-педагогів на яку буде запрошено як шкільних вчителів, так і викладачів вишів, науковців, котрі відвідують церкви ХВЄ. Прозвучала пропозиція провести таку конференцію уже восени, під час шкільних канікул. Аналіз останніх подій знову-таки показує, що загрози в освітній сфері з кожним роком зростають, тому освітяни мають об’єднувати зусилля на захист моральних  та духовних цінностей.

Члени комітету також розглянули низку поточних питань, привітали ювілярів та помолилися за гострі потреби служителів церкви.

 

Попередня РЄПЦУ: маємо активніше пропонувати порядок денний для влади та суспільства
Наступна Пробудження у Будимлі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту

Починаю з 2012 року у Львівській Богословській семінарії паралельно з духовною можна отримати й державну освіту.

Новини братерства

Про НАЦІОНАЛЬНИЙ ПІСТ І МОЛИТВУ ЗА МИР В УКРАЇНІ

Між небом та землею лунає заклик стати у виломі за нашу землю «І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, та Я не знайшов!» (Єзекіїль 22:30).

Новини братерства

У Селецькій церкві дякували Богу за врожай та 90-літній ювілей

15 вересня 2013 року відбулося святкове богослужіння в церкві ХВЄ с. Селець Дубровицького району, що на Рівненщині. ·Сельчани разом із гостями ·щиро дякували Господа за плоди своє землі та за весь шлях церкви, якій у нинішньому році минуло 90 років.