Липень 25, 2019 0 228 Переглядів

Душеопікунство, служіння педагогам та підготовка до 100-річчя євангельського руху – у фокусі Комітету братерства

На черговому засідання Комітету УЦХВЄ, що відбулося  у головному офісі братерства 18 липня, старші служителі обговорили поточні плани та виклики, що постають перед церквою. 

Серед питань, що сьогодні виходять на перший план – необхідність впровадження навчальних  програм для служителів (насамперед пасторів та дияконів) за предметом «душеопікунство». Велику потребу у цьому, особливо серед молоді, показав аналіз даних під час цьогорічного  молодіжного з’їзду.

«Робота з молоддю під час Малинфесту виявила, що є велика потреба в душеопікунській праці служителів церкви, – говорить старший єпископ Михайло Паночко. – І для цього нам треба більш широко втілювати душеопікунську практику у наших церквах, проводити навчання служителів».

Ще одне актуальне питання, яке наразі обговорюється на рівні Комітету, святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні. Місць для проведення головного Всеукраїнського заходу святкувань пропонується два – Київ і Львів. Остаточне рішення щодо цього планується затвердити під час наступного засідання Комітету на початку жовтня, а поки що узгоджено склад оргкомітету  заходу та окреслено основні орієнтири його діяльності.

Ще одна актуальна ініціатива старших служителів – скликати першу Всеукраїнську конференцію християн-педагогів на яку буде запрошено як шкільних вчителів, так і викладачів вишів, науковців, котрі відвідують церкви ХВЄ. Прозвучала пропозиція провести таку конференцію уже восени, під час шкільних канікул. Аналіз останніх подій знову-таки показує, що загрози в освітній сфері з кожним роком зростають, тому освітяни мають об’єднувати зусилля на захист моральних  та духовних цінностей.

Члени комітету також розглянули низку поточних питань, привітали ювілярів та помолилися за гострі потреби служителів церкви.

 

Попередня РЄПЦУ: маємо активніше пропонувати порядок денний для влади та суспільства
Наступна Пробудження у Будимлі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Україні відбудеться наймасштабніший в історії конгрес Християн Віри Євангельської

Як планується, участь у конгресі візьмуть понад 2 тисячі єпископів, керівників національних об’єднань та пасторів  слов’янських церков з різних країн світу.

Новини братерства

Триває реєстрація на Всеукраїнську конференцію для лідерів молодіжного служіння «Елементи лідерства-2019»

19-20 квітня  2019 р. у Києві відбудеться Всеукраїнська конференція для лідерів молодіжного служіння «Елементи лідерства», мета якої допомогти молодим лідерам та їх служінням стати більш успішними.

Новини братерства

Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації

Рада Євангельських Протестантських Церков України розпочала підготовчі заходи до організації широкомасштабних святкувань з нагоди 500-ї річниці Реформації, яка припадає на 2017 рік.