Лютий 25, 2021 10 550 Переглядів

«Люди з порушеннями слуху мають потребу в хорошій біблійній основі жестовою мовою» – Павло Смаль

Робоча зустріч Комітету Департаменту праці серед людей з порушеннями слуху припала на розпал лютневих холодів. Однак, 19-20 лютого на Київщину з’їхалися 28 керівників служіння із Західного, Центрального та Східного регіонів України. Засідання відбулося на християнській базі «Церкви на Кар’єрній, 44», що в с. Погреби, неподалік столиці.

У складі комітету є брати та сестри як з порушеннями слуху, так і перекладачі жестової мови. Також було запрошено гостей, служителів церкви.

Розпочав зустріч очільник Департаменту Павло Смаль, який коротко ознайомив із планом роботи Комітету та надав слово Олегу Єрмакову, який, своєю чергою, зауважив на необхідності донесення правильного вчення. «Багато осіб з порушеннями слуху приходять до Церкви. Їм потрібно отримати необхідні знання, щоб закласти правильну основу для подальшого ефективного служіння. І ці знання важливо подати у доступній формі, а саме – жестовою мовою», – зауважив Олег Єрмаков, для якого ці питання особливо близькі, бо й сам має порушення слуху.

Також, з коротким словом до присутніх звернувся завідувач відділу у Центральному регіоні Валерій Бондаренко. Він зосередив увагу слухачів на біблійному тексті з 1 Петра 2:17. «Без любові до ближніх неможливо ефективно служити Богу» – підкреслив служитель.

Після молитви та співу жестовою мовою перейшли до обговорення питань порядку денного.

Найперше переглянули протокол засідання Комітету від 14.11.19 року. Перший заступник директора департаменту Ігор Заболоцький, коротко проаналізував на скільки вдалося виконати рішення комітету.

Відповідальний у Західному регіоні Андрій Княгніцький ознайомив присутніх з проєктами, пов’язаними із перекладом Біблії на жестову мову. «Кожна людина повинна мати Біблію зрозумілою мовою!» – зауважив він, обґрунтовуючи важливість та доцільність проєктів.

Гостями зустрічі були Наталя Рихлевська та Ярослав Котилко. Наталя Рихлевська поділилася думками щодо міжконфесійної співпраці у межах служіння та відповіла на запитання, які цікавили присутніх. Юрист Ярослав Котилко надав правову інформацію та відповів на ряд запитань щодо організації та роботи громадських організацій.

Чимало часу приділили обговоренню внутрішніх організаційних питань та різних напрямів у служінні. Кожен мав змогу висловитись. Участь у обговоренні особливо активно брали брати з порушеннями слуху Страшко Юрій та Дмитро Козинний. Обмін досвідом у різних сферах служіння став завершальним етапом дводенної роботи Комітету.

«Великим благословенням ця зустріч є для кожного з нас. Ми можемо не просто споглядати результат чиєїсь праці, а й бути учасниками розвитку служіння серед людей з порушеннями слуху. Тільки при взаємній підтримці, любові один до одного та до Бога, ми станемо благословенними працівниками на Божій ниві», – сказав Павло Смаль у підсумку.

Зустріч закінчилася молитвою та братніми обіймами. Кожен подався до свого дому та своєї ділянки праці. Сподіваємося, що Бог ще явить свою милість і ми зустрінемося знову .

Оксана Сухарина

Попередня «Церкви нашого братерства в Італії ростуть і розвиваються» - єпископ Юрій Веремій
Наступна Заява ВРЦіРО щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!

9 березня відбулася річна звітна конференція церков ХВЄ Київської області. Проходила вона у молитовному будинку с. Софіївська Борщагівка, що у Києво-Святошинському районі.

Новини братерства

Відбувся випуск місіонерської школи місії “Світло для народів”

24 серпня 2012 року відбувся випуск Міжнародної місіонерської школи, що була організована місією «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Новини братерства

Член Палати лордів Великобританії Роберт Едмістон зустрівся в Україні із єпископами ЦХВЄУ та християнами-підприємцями

   19 травня 2015 року відбулася робоча зустріч членів правління ЦХВЄУ та відділу підприємців із відомим британським…