Березень 30, 2014 2 372 Переглядів

Комітет обласних керівників молоді: етапи підготовки до молодіжного з’їзду

    21 березня в м. Києві відбулося засідання Комітету обласних керівників молоді України, центральною темою якого стало планування ХVII з’їзду молоді ЦХВЄУ.

    На початку засідання слово до молитви взяв старший єпископ братерства Михайло Паночко. Він зазначив, що ми живемо в останній час, коли для служіння конче потрібна сила Святого Духа. Молодіжні керівники в цей час мають дисциплінувати самих себе, – підкреслив він.

    Завідувач відділу молоді Богдан Левицький висловив рекомендації пасторам частіше зустрічатись з молодіжними керівниками на місцях. Він також повідомив про зміну обласних керівників молоді у двох областях України, зокрема свій пост на цих теренах здали Ярослав Вихопень (Львівська обл.) та Володимир Бобик (Полтавська обл.) Богдан Петрович подякував їм за працю, вручив невеликі презенти і звершив молитву благословення.

    У центрі уваги учасників засідання стало планування наступного молодіжного з’їзду, що традиційно проходить у літньому таборі неподалік Малина Житомирської обл. Цього року він триватиме з 9 по16 липня.

    Зокрема визначилися із списком спікерів та областей, які вестимуть програму прославлення. Серед проповідників є чимало відомих імен. Зокрема серед тих, кого буде запрошено на молодіжний з’їзд – Віктор  Павловський, Дору Кирдей, Йосип Бейня, Сергій Вінковський, Ростислав Мурах, Олександр Озеруга, Ярослав Лукасик, Коструб Віктор, Віктор Куриленко, Рустам Фатуллаєв, Віктор Вознюк, Олександр Попчук, Леонід Вітюков та інші.

     Також керівники молоді визначилися із девізом з’їзду: «Один Господь, одна віра, одне хрещення» (Еф.4:5)

Попередня Презентували книгу Романа Соловія «Виникаюча церква»
Наступна У Луцьку пройшла розширена рада місії «Голос надії»

Вам також може сподобатися

Новини

«Переконаний, що християни мають бути більш сміливими у поширенні Доброї Звістки через інтернет» – Олег Матюхов, регіональним директор Christian Vision

Служіння  yesHEis у молодіжному євангельському середовищі не потребує особливого представлення…

Відділ молодіжного служіння

Молодь із Закарпаття і Волині славила Бога на полонині

   З 28 по 30 червня молодь із  кількох церков Волинської та Закарпатської області провела активний відпочинок та дружнє братське спілкування на полонині, поблизу села с. Усть-Чорна Закарпатської області.

Відділ молодіжного служіння

Замовляйте диски із записами «Малинфест-2015» зі знижкою

Всього є 25 дисків з MalinFest 2015 їх можна замовити за тел. 0977512377 в офісі медіа служіння ЦХВЄУ