Березень 30, 2014 2 407 Переглядів

Комітет обласних керівників молоді: етапи підготовки до молодіжного з’їзду

    21 березня в м. Києві відбулося засідання Комітету обласних керівників молоді України, центральною темою якого стало планування ХVII з’їзду молоді ЦХВЄУ.

    На початку засідання слово до молитви взяв старший єпископ братерства Михайло Паночко. Він зазначив, що ми живемо в останній час, коли для служіння конче потрібна сила Святого Духа. Молодіжні керівники в цей час мають дисциплінувати самих себе, – підкреслив він.

    Завідувач відділу молоді Богдан Левицький висловив рекомендації пасторам частіше зустрічатись з молодіжними керівниками на місцях. Він також повідомив про зміну обласних керівників молоді у двох областях України, зокрема свій пост на цих теренах здали Ярослав Вихопень (Львівська обл.) та Володимир Бобик (Полтавська обл.) Богдан Петрович подякував їм за працю, вручив невеликі презенти і звершив молитву благословення.

    У центрі уваги учасників засідання стало планування наступного молодіжного з’їзду, що традиційно проходить у літньому таборі неподалік Малина Житомирської обл. Цього року він триватиме з 9 по16 липня.

    Зокрема визначилися із списком спікерів та областей, які вестимуть програму прославлення. Серед проповідників є чимало відомих імен. Зокрема серед тих, кого буде запрошено на молодіжний з’їзд – Віктор  Павловський, Дору Кирдей, Йосип Бейня, Сергій Вінковський, Ростислав Мурах, Олександр Озеруга, Ярослав Лукасик, Коструб Віктор, Віктор Куриленко, Рустам Фатуллаєв, Віктор Вознюк, Олександр Попчук, Леонід Вітюков та інші.

     Також керівники молоді визначилися із девізом з’їзду: «Один Господь, одна віра, одне хрещення» (Еф.4:5)

Попередня Презентували книгу Романа Соловія «Виникаюча церква»
Наступна У Луцьку пройшла розширена рада місії «Голос надії»

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

«Ти потрібен для Господа!» – Молодіжна конференція  відбулася на Волині

Чергова молодіжна конференція ХВЄ відбулася 7 грудня в Луцьку, в домі молитви «Церкви Христа-Спасителя».

Відділ молодіжного служіння

Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно

Ми живемо в особливий час, коли у молодих людей є безліч можливостей для самовираження, і так само багато є «підводних течій», що прагнуть відволікти, віднести вбік  від обраного Євангельського курсу. Правильно бачити, правильно розуміти і реагувати на події та обставини вчилися учасники конференції.

Відділ молодіжного служіння

В Києві відбулося засідання Комітету молодіжного служіння

КИЇВ – 29 жовтня Комітет Відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ провів у Головній Канцелярії ЦХВЄУ чергове робоче засідання. Обласні лідери молоді зустрілися для спільного аналізу та планування діяльності на 2011 рік.

Єпископ Синюк М.П. вітаючи учасників зустрічі на прикладі притчі про 10 мін срібла (Лк.19) закликав молодих служителів до уважності та ревності у довіреному служінні та поблагословив всіх у молитві. Пастор Левицький Б.п., завідувач Відділу, розпочинаючи ділову частину засідання подякував служителям за вірність в служінні молодому поколінню Церкви та поділився враженнями з недавніх відряджень до Південної Кореї та Південно-Африканської Республіки.