Березень 5, 2020 9 4950 Переглядів

Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.

Комітет УЦХВЄ проаналізував інформацію щодо поведінки ст. пастора церкви «Скинія» (м.Київ) Рустама Фатуллаєва. При цьому заслухана інформація про проведені з ним особисті бесіди, зустрічі з церковною радою, бесіди з пасторами церкви, бесіди з понад 40 членами церкви, заслухані виступи Р. Фатуллаєва в церкві, що є  у вільному доступі в інтернеті та відеоролики наклепницького характеру проти Церкви та священнослужителів, а також виголошення прокляття проти людей.

На підставі вищезгаданого Комітет УЦХВЄ вирішив:

  1. Підтвердити Рішення Правління УЦВХЄ від 07 лютого 2020 р.
  1. У зв’язку з рішенням членського зібрання церкви «Скинія» від 9 лютого 2020р. про підтвердження повноважень старшого пастора Р. Фатуллаєва, поведінка якого не відповідає Віровченню Церкви, – вивести церкву «Скинія» зі складу УЦХВЄ.
  1. Старші священнослужителі готові налагоджувати взаємовідносини з церквою «Скинія» при умові взаємоповаги та дотримання євангельських принципів, готові до зустрічі з церковною радою та членами церкви для пояснення.

Комітет УЦХВЄ
5 березня 2020 р.

Попередня Церковні громади УЦХВЄ молитимуться  про Україну  щодня протягом великоднього тижня
Наступна На базі студентської спілки у Києві засновано нову п'ятидесятницьку церкву

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко на молитовному віче у Херсоні (ВІДЕО)

Молитва за мир в Україні об’єднала християн різних конфесій у всіх областях нашої держави. 30 березня до віруючих, які вийшли на центральну площу Херсона приєднався старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він звернувся.

Новини братерства

У наступному році відділ освіти братерства працюватиме над проектом підручника для сімейних – дошлюбне консультування

      9 грудня 2015 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної освіти.

Новини братерства

Літня Міжнародна місіонерська школа підготує 22 нових місіонери

   Розпочала роботу третя Міжнародна місіонерська школа (ММШ). Як і минулого літа, вона триватиме майже три місяці (2 червня по 22 серпня 2014 року) на базі  Київського Біблійного інституту під патронатом Шведської  місії «Світло для народів».