Березень 5, 2020 12 6672 Переглядів

Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.

Комітет УЦХВЄ проаналізував інформацію щодо поведінки ст. пастора церкви «Скинія» (м.Київ) Рустама Фатуллаєва. При цьому заслухана інформація про проведені з ним особисті бесіди, зустрічі з церковною радою, бесіди з пасторами церкви, бесіди з понад 40 членами церкви, заслухані виступи Р. Фатуллаєва в церкві, що є  у вільному доступі в інтернеті та відеоролики наклепницького характеру проти Церкви та священнослужителів, а також виголошення прокляття проти людей.

На підставі вищезгаданого Комітет УЦХВЄ вирішив:

  1. Підтвердити Рішення Правління УЦВХЄ від 07 лютого 2020 р.
  1. У зв’язку з рішенням членського зібрання церкви «Скинія» від 9 лютого 2020р. про підтвердження повноважень старшого пастора Р. Фатуллаєва, поведінка якого не відповідає Віровченню Церкви, – вивести церкву «Скинія» зі складу УЦХВЄ.
  1. Старші священнослужителі готові налагоджувати взаємовідносини з церквою «Скинія» при умові взаємоповаги та дотримання євангельських принципів, готові до зустрічі з церковною радою та членами церкви для пояснення.

Комітет УЦХВЄ
5 березня 2020 р.

Попередня Церковні громади УЦХВЄ молитимуться  про Україну  щодня протягом великоднього тижня
Наступна На базі студентської спілки у Києві засновано нову п'ятидесятницьку церкву

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Мешканці Софіївської Борщагівки долучилися до святкувань Дня Подяки разом із церквою «Благодать» (ВІДЕО)

     Недільного ранку, 27 вересня, церква «Благодать», що у с. Софіївська Борщагівка, під Києвом, була особливо по-святковому вбрана. Її найкращою прикрасою були кращі плоди цьогорічного врожаю. Християни вшановували Бога за Його щедрість…

Новини братерства

Церкви Києва та області – 2014 був роком будівництва, благодійності і благовістя

   14 березня 2015 р. відбулося одразу дві річні звітні конференції –  Київського обласного об’єднання церков  та Київського міського об’єднання церков ЦХВЄУ.

Новини братерства

Полтавщина святкує і дякує Богові за врожай

У неділю, 8 жовтня 2017 р., у церквах ХВЄ Полтавщини відбулися декілька таких подячних служінь: у районних центрах: Решетилівці, Оржиці, а також у ряді селищ, де трудяться місіонери.