Березень 5, 2020 0 673 Переглядів

Церковні громади УЦХВЄ молитимуться  про Україну  щодня протягом великоднього тижня

З 13 по 18 квітня, під час великоднього тижня, церкви нашого братерства молитимуться  про цілісність України, про  захист українських сімей від впливу гендерної ідеології, а також про богошукання  українського народу. Про це йшлося  на засіданні Комітету УЦХВЄ, що відбулося 5 березня у Головному офісі братерства. Старші служителі затвердили низку рішень щодо організації заходів та внутрішніх питань церкви. 

Розпочалося засідання роздумами над Євангелієм, якими поділився єпископ Ростислав Мурах з Хмельниччини. Він нагадав братам про те, що важливо дивитися на людей поглядом Божим, а також закликав шукати перлини серед дітей. «Наше завдання, як пасторів, зробити кожного члена громади служителем», – підкреслював Ростислав Миколайович.

Члени Комітету  затвердили проект програми річної звітної конференція УЦХВЄ, що пройде  8-9 квітня. Тема конференції  «Вартий працівник своєї нагороди».

Інформацію про результати перевірки щодо ведення бухгалтерського обліку та документації  УЦХВЄ за 2019 рік озвучив голова Ревізійної комісії Віталій Зозуля.  За його словами усі прибутково-видаткові документи оформлені правильно, розтрат та неоприбуткованих коштів  ревізією не виявлено. Ревізійна Комісія дала ряд рекомендацій згідно новел українського законодавства та кращих практик.

Ще одне  питання на якому  священнослужителі зупинилися детально – святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні,  зокрема щодо проведення  урочистої Академії 22 травня у Києві. Присутні обговорили реалізацію  проекту відкриття 400 нових церков та інші актуальні  теми.

Завершив  засідання старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який поділився словом настанови, нагадавши братам про правило «трьох Ч» для кожного священнослужителя – чистота, чуйність, честь.

 

Попередня Делегації з Аргентини та Парагваю приїдуть в Україну на святкування 100-річчя п’ятидесятницького руху
Наступна Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко привітав главу шведської п’ятидесятницької церкви Пеле Хорнмарка із обранням президентом П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF)

   Нового  голову PEF було обрано під час щорічної конференції, що відбулася 2-4 березня 2016 року у Загребі 

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ обговорив з директором Іnternational Aid Trust перспективи подальшої співпраці

2 жовтня 2012 року старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Степанович Паночко провів зустріч з Бернардом Кокером…

Новини братерства