Березень 17, 2021 0 331 Переглядів

У КМО оновився склад керівників відділів

Річна звітна конференція Київського міського об’єднання УЦХВЄ, що відбулася 13 березня в приміщенні церкви «Філадельфія», зібрала понад п’ятдесят пасторів та служителів церков міста.

Розпочав конференцію словом до молитви пастор «Церкви на Кар’єрній,44»  Микола Каленик після чого всі присутні звершили молитву. На початку робочої частини старший пресвітер міського  об’єднання Сергій Вознюк сказав коротке слово на тему конференції  «Звершуй своє служіння!» А потім  ознайомив присутніх зі звітом про роботу в Київському об’єднанні церков  ХВЄ. На сьогодні у складі об’єднання є 18 церков, також є церкви на етапі створення.

Крім того делегати ознайомились зі звітами скарбника та голови ревізійної комісії. Після чого помолилися про оновлений склад керівників відділів об’єднання: молодіжний відділ Києва очолив Руслан Прохор, а жіночий Людмила Кузовєнкова.

Семінар на тему конференції – «Виконуй своє служіння» (2 Тим. 4:5) – для служителів провів перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок.  Завершилася конференція спільним фото та обідом.

Попередня Рада євангельських протестантських церков закликала християн України  долучитися до посту й молитви 15-20 березня
Наступна «Влада, у тому числі судова, має відчувати відповідальність перед Богом за свої дії» - Анатолій Козачок

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Жизнь молодежи


Сергей Степанченко, пастор в г. Донецк, ответственный за молодежное служение в области

Общее количество молодежи в области – 450 человек, 22 молодежных руководителя трудятся среди молодежи.

В церквях постоянно проходят молодежные служения, на которых проводится воспитательная работа в духе Евангелия.

Новини регіонів

Свято подяки в церкві на Волині

20 листопада 2011 року в церкві Християн Віри Євангельської П’ятидесятників села Рованці, Луцького району, Волинської області відбулося урочисте святкування Дня Подяки.

Новини

На Тернопільщині християнська молодь «заряджалася в Бозі» після суворого карантину

«Зарядися в Бозі!» – саме таке гасло обрали організатори молодіжного