Червень 23, 2017 0 467 Переглядів

Слідами сестринської конференції: що відбувається за лаштунками служіння?

    Під час річної сестринської конференції, яка цього року відбулася 13-16 червня у Запорізькій області, традиційно проводиться навчання за напрямками – соціального служіння, молитовним, навчально-душеопікунським та інформаційним. Це – чудова можливість проаналізувати уже досягнуте та накреслити перспективи у служінні своєї церкви.

    Сестри, відповідальні за напрямки, самі успішно практикують служіння і прагнуть поділитися з іншими досвідом і словом, яке Бог поклав на серце. Так, член оргкомітету Лідія Іванченко не лише щороку організовує молитовний ланцюжок (на час конференцій молитва триває цілодобово), але й під час спілкування за напрямками дає можливість сестрам-молитовницям багато свідчити. «Ми віримо, що відповідь Бога на молитву може бути моментальною, швидшою за швидкість світла, оскільки Бог присутній у нас самих Духом Святим», – говорить сестра Лідія.

    Спілкуючись у напрямку соціального служіння, за який відповідають сестри Ольга Трюхан та Алла Собко, служительки мотивували одна одну допомагати у служінні. «Народ Божий сьогодні насправді прокидається, оскільки люди бачить проблеми один одного і допомагають», – зауважила Ольга Трюхан.

    Відповідальна за освітній і душеопікунський напрямок Віталіна Лисюк розповіла сестрам про новий напрям служіння – душеопікунську роботу з дітьми аутистами та їх батьками. А відповідальна за інформаційний напрямок в структурі жіночого  служіння Людмила Бендус зауважила: «Ісус Христос сказав, що Його світло бачать усі. Христини, які працюють в інформаційному служінні, несуть Його світло, яке видно далеко. Якщо сьогодні порівняти структуру нашого інформаційного служіння із десятиповерхівкою, то ми десь на п’ятому поверсі, але йдемо догори».  Цього року на інформаційній секції сестрам послужила і редактор сайту УЦХВЄ Ірина Столяр, яка провела майстер-клас із написання новин.

    Підсумовуючи сказане,  хочеться підкреслити важливу роль навчання за напрямками служіння під час сестринських конференцій.  Адже сестри взаємно збагачують одна одну і несуть новий досвід у свої церкви і служіння.

    Антоніна Дмітрієва,
   м. Кривий Ріг, церква «Вефіль»

    До речі

    Цього року на сестринській конференції прозвучала одна молитовна потреба, що особливо зворушила серця сестер. Ольга Трюхан розповіла про молоду сім?ю Коваленків  із Кривого Рогу, яка потрапила у дуже скрутну життєву ситуацію.  Віруюча родина, у якій чоловік на інвалідності та виховується двоє прийомних дітей, свого часу придбала квартиру в кредит, який після обвалу гривні став для сім’ї непідйомним. Банк виставив борг, що на мільйони гривень перевищує вартість самої квартири сьогодні. Молоді люди, шукаючи заступництва у Господа, попросили сестер помолитися, однак учасниці конференції не лише принесли цю потребу до Господа, але й зібрали для Коваленків одинадцять  з половиною тисяч гривень.

    Якщо ви можете послужити молодій родині фінансово, у вас є така можливість:

    картка Ощадбанку: 5104 7700 0226 6015,  Коваленко Олена Григорівна. тел. 067-971-43-96.

Попередня Час відкриттів та зцілення душі і тіла – нотатки із Всеукраїнської сестринської конференції
Наступна Робоча зустріч працівників відділу освіти УЦХВЄ відбулася у Затоці

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Президентська сім’я молилася за сиріт разом із віруючими різних віросповідань

9 листопада 2014 року, у День молитви за сиріт, на Михайлівській площі Києва разом із віруючими різних віросповідань молилося сім’я  Президента.  Подружжя просило Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.


Новини братерства

Не втомлюйтеся робити добро!

В Волинській області є кілька  домів милосердя, утворених церквами християн віри євангельської. Про “добрих самарян”, що займаються цією справою, та про тих, кому вони служать читайте нижче.

Новини братерства

У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту

Починаю з 2012 року у Львівській Богословській семінарії паралельно з духовною можна отримати й державну освіту.