Квітень 5, 2017 0 575 Переглядів

Учасники звітної конференції церков ХВЄ м. Києва узгодили план заходів на рік

    Звітна конференція Київського міського об’єднання ЦХВЄУ, що відбулася 1 квітня на базі церкви «Філадельфія», зібрала 94 делегати. Служителі київських церков провели аналіз роботи за останній рік та затверди плани на майбутнє.

    Пастори та члени церковних рад вислухали звіт старшого пресвітера київського об’єднання Анатолія Козачка та відповідальних за відділи. Як і в минулі роки потужною виявилася соціальна складова служіння – 50 капеланів працюють у зоні АТО та госпіталях, роздано 9061 продуктових наборів для потребуючих, медичний проект «Надія в дії» провів медичні обстеження в 27 населених пунктах України – ще багато добрих справ здійснюють віруючі з метою прославити ім’я Господа.

    Крім іншого, учасники конференції обговорили заходи з відзначення року Реформації в Україні, вирішили ряд внутрішніх питань об’єднання. Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко представив присутнім семінар «Реформація та служіння церкви». «Кадри вирішують все!» – наголосив він, закликаючи пасторів надавати пріоритет роботі з молоддю та дітьми. Старший єпископа зауважив, що важливо не випускати із поля зору вилучених з церкви: «Ці душі теж важливі для Господа. Та питання №1 – це спасіння нових людей» –  підкреслив Михайло Паночко.

_MG_5843    Делегати конференції узгодили план заходів до кінця нинішнього року. Так найближчим часом,  9-16 квітня, пройде  Всеукраїнська акція «Чисте серце – чисте місто». 22 квітня – культурно-просвітницький захід  дитячої творчості  «Реформуємо Україну заради дітей» яки пройде у київському Палаці дітей та юнацтва. Протягом квітня-травня у вузах  та школах столиці пройде низка круглих столів присвячених темі Реформації. 29 квітня на базі церкви «Філадельфія» відбудеться чергова Школа Реформації.

    В середині травня київські церкви ХВЄ  проведуть акцію «Тиждень молоді у твоєму місті». Загалом тематичні тижні, як наприклад: «Тиждень  служіння», «Тиждень сім’ї» і т.д. триватимуть з 8 травня і увесь червень.

    3 червня на Співочому полі у Києві відбудеться Фестиваль християнської духовної музики, а 5 червня, у в понеділок, загально київське молитовне богослужіння.  11 червня на головній  вулиці столиці  планується провести Фестиваль сім’ї.

    1 липня у низці церков Києве відбудеться водне хрещення, а на 20-23 липня пастори запланували спортивне свято – велопробіг вулицями Києва. Більш масштабна акція  –  Всеукраїнський автопробіг присвячений року Реформації – відбудеться  з 24 серпня по 17 вересня.

    У вересні-жовтні продовжиться робота з проведення низки круглих столів на тему R500 у школах та  вузах Києва. Центральна ж подія присвячена року Реформації  відбудеться 17 вересня – святкування Всеукраїнського  дня Реформації у рамках Дня подяки, яке пройде під відкритим небом у центрі Києва.

    Восени, 28 жовтня, пройде семінар  для служителів міських церков. А на різдвяні свята, 25 грудня, планується  великий святковий концерт-євангелізація.

Попередня Оргкомітет Національного дня молитви за Україну презентував програму цьогорічного молитовного форуму
Наступна «У цьому році ми оголошуємо другий набір на докторантуру» – президент ЄТС Василь Войтович

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Участники Конгресса обратились ко всем пятидесятникам мира с заявлением

Заявление

участников Первого Международного Конгресса христиан веры евангельской

(10 – 13 октября 2013г., Львов, Украина)

Мы, епископы, пасторы  и все служители  пятидесятнических церквей из четырнадцати стран…

Новини братерства

Голова ВР Турчинов та Прем’єр Яценюк зустрілися з Всеукраїнською Радою Церков

У п’ятницю, 3 жовтня, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов та Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрілися з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

Українські Євангельські церкви моляться про Боже рішення щодо євроінтеграції

З 18 по 20 жовтня у багатьох християнських церквах України віруючі перебували в постах і молитві за долю нашої держави. Мета такого молитовного служіння  полягає в збереженні та поширенні Біблійних моральних цінностей щодо ставлення до життя, сім’ї та інших важливих складових, притаманних українському народу.