Березень 14, 2013 0 238 Переглядів

Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!

Як відзвітував старший пресвітер Київської області Олександр Озеруга, у області за цей рік було відкрито дві нових церкви і загалом нині налічується 38 помісних громад.  
У роботі конференції взяв участь старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він проповідував на тему: «Що таке краще служіння?». Про що ідеться у вірші Послання Павла до євреїв: «А тепер одержав Він краще служіння, поскільки Він посередник і кращого заповіту, який на кращих обітницях був узаконений» (Євреям 8:6). 
– Пізнати краще ми можемо тільки в порівнянні. Як, наприклад, пізнаємо, що «Мерседес» кращий від «Запорожця». Старозавітнє служіння несло собою осудження: «Не виконаєш – будеш засуджений!»Новозавітнє служіння несе оправдання: «Віруй – іоправданий будеш!» Ісус своїм життям на землі показав це, бо всіх, хто був у проблемі, він прощав і милував, починаючи від жінки блудниці, від митника Закхеяі до розбійника на хресті. Ці люди повірили і отримали оправдання, хоч  були достойні кари, – розмірковує Михайло Степанович.  – Нажаль, сьогодні з кафедри ми чуємо немало проповідників, які не можуть зробити різниці між Старим і Новим заповітом, так і проповідують  людям мішанину: «Якщо ви будете такі й такі, то вам буде так і так…» Згідно із Новим заповітом удар за нас взяв на себе Христос, Він виконав все. База Нового заповіту: віруй – спасешся, віруй – оправданий будеш, віруй – Святого Духа отримаєш, віруй – догодиш Богові!
Людям потрібна проповідь про благодать! І за словами старшого єпископа роль служителів не проповідувати «новозавітній закон», а показати Христа. Тоді люди, довіряючись цьому слову,
 починають жити правильним життям. Ґрунтуватися  на цих простих істинах старший єпископ  Михайло Паночко побажав усім учасникам конференції.

Попередня Відзвітувала Кіровоградська область
Наступна Відзвітувала Кіровоградська область

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать

7 квітня 2015 року у день свята Благовіщення у м. Луцьку Волинської області в церкві «Віфанія» відбулася зустріч сестер з церков Луцького регіону.

Новини регіонів

У Білій Церкві християни провели сімейну євангелізацію

    Ігри, спортивні змагання для дітей, та слово про Господа для них і їхніх батьків – ось що вкладають у словосполучення «спортивний майданчик» служителі дитячого служіння церкви. У місті Біла Церква такий майданчик з успіхом провели 1 червня.

Новини регіонів

За щедрість землі і Хліб з Неба – Богові подяка!

У жовтні-листопаді по церквах України тривають Дні Подяки. Так, 3 листопада відсвяткували «свято жнив» у місті Дубно, Рівненської області.