Березень 13, 2013 0 458 Переглядів

Київська обласна звітна конференція: Людям потрібна проповідь про благодать!

9 березня відбулася річна звітна конференція церков ХВЄ Київської області. Проходила вона у молитовному будинку с. Софіївська Борщагівка, що у Києво-Святошинському районі. Понад сорок священнослужителів із 27 церков області з’їхались, щоб  послухати про те, який урожай їм разом вдалося зібрати на ниві Божій за минулий рік. А також почути настанови та навчання для більш плідного служіння.

Як відзвітував старший пресвітер Київської області Олександр Озеруга, у області за цей рік було відкрито дві нових церкви і загалом нині налічується 38 помісних громад. 
У роботі конференції взяв участь старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він проповідував на тему: «Що таке краще служіння?». Про що ідеться у вірші Послання Павла до євреїв: «А тепер одержав Він краще служіння, поскільки Він посередник і кращого заповіту, який на кращих обітницях був узаконений» (Євреям 8:6).
– Пізнати краще ми можемо тільки в порівнянні. Як, наприклад, пізнаємо, що «Мерседес» кращий від «Запорожця». Старозавітнє служіння несло собою осудження: «Не виконаєш – будеш засуджений!»Новозавітнє служіння несе оправдання: «Віруй – іоправданий будеш!» Ісус своїм життям на землі показав це, бо всіх, хто був у проблемі, він прощав і милував, починаючи від жінки блудниці, від митника Закхеяі до розбійника на хресті. Ці люди повірили і отримали оправдання, хоч  були достойні кари, – розмірковує Михайло Степанович.  – Нажаль, сьогодні з кафедри ми чуємо немало проповідників, які не можуть зробити різниці між Старим і Новим заповітом, так і проповідують  людям мішанину: «Якщо ви будете такі й такі, то вам буде так і так…» Згідно із Новим заповітом удар за нас взяв на себе Христос, Він виконав все. База Нового заповіту: віруй – спасешся, віруй – оправданий будеш, віруй – Святого Духа отримаєш, віруй – догодиш Богові!
Людям потрібна проповідь про благодать! І за словами старшого єпископа роль служителів не проповідувати «новозавітній закон», а показати Христа. Тоді люди, довіряючись цьому слову,
 починають жити правильним життям. Ґрунтуватися  на цих простих істинах старший єпископ  Михайло Паночко побажав усім учасникам конференції.

Попередня Європейська п’ятидесятницька спільнота: лібералізм у церкві – це небезпечно
Наступна Відзвітувала Кіровоградська область

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Не втомлюйтеся робити добро!

В Волинській області є кілька  домів милосердя, утворених церквами християн віри євангельської. Про “добрих самарян”, що займаються цією справою, та про тих, кому вони служать читайте нижче.

Новини братерства

Глави конфесій молилися за мир та єдність християн в Україні

1 лютого 2017р. у київській церкві «Філадельфія» в рамках Тижня молитов за мир і єдність християн відбулася міжконфесійна молитва.  У ній взяли участь глави і представники євангельських союзів ЦХВЄУ, СВЦ ХЄВ, ОЦ ЄХБ, а також представники лютеранських церков з Латвії і України та УГКЦ. 

Новини братерства

Засновано благодійний фонд «Християнська освіта»

17 листопада за ініціативи Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту засновано Благодійний фонд «Християнська освіта».