Березень 1, 2020 1 185 Переглядів

«Проблема суспільства знаходиться не в екології землі, а в екології нашого духу»  – Михайло Паночко   

Всеукраїнська науково-практична конференція «Духовність особистості у вимірі цілей сталого розвитку України»  відбулася 27 лютого у Києві. Захід зібрав науковців, педагогів, митців, представників органів державної влади та представників церков.

Про шляхи сталого розвитку в Україні йшлося у доповідях співробітників  Міністерства енергетики, Міносвіти, Національної академії педагогічних наук, Державної  екологічної академії, Громадської ради з питань співпраці з церквами та низки громадських організацій. Усі вони констатували один беззаперечний факт, що для здорового і  продуктивного суспільства необхідне поєднання  духовності, освіти і виховання.  Учасники напрацювали пропозиції щодо впровадження в освітній процес вітчизняних навчальних закладів духовних та екологічних цінностей.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко наголосив на пріоритеті духовного виховання.

«Проблема нашого суспільства знаходиться не в екології землі, а в екології нашого духу. Там коріняться наслідки багатьох проблем. Творець дав людині не релігійні, а батьківські поради для того, щоб нам було  добре, щоб людина добре прожила вік»,  – зауважив старший єпископ.

За його  словами формування особистості на основі християнських цінностей є основним компонентом сучасного  виховання.  Як приклад, він навів досвід Південної Кореї та Сполучених Штатів Америки, а також  запропонував  ввести як предмет у школах  вивчення «Біблії» уже з 1 класу.

Після перерви відбулися експертні панельні дискусії. Як підсумок, було ухвалено резолюцію, котра декларує: катастрофічна соціальна та екологічна кризи у сучасній Україні зумовлені передусім причинами духовного порядку. Для реалізації цього завдання пропонується створити робочу групу із представників державної та виконавчої влади, науковців, освітян та священнослужителів різних конфесій. Подолання цих явищ, вважають учасники конференції,  вимагає уваги Президента України й уряду.

Попередня «На конференції запрошуємо спікерів-практиків, стараємось орієнтувати молодь на кращий світовий досвід» - директор Департаменту молоді Іван Білик
Наступна У Києві провели дводенний інтенсив для обласних лідерів жіночого служіння та адміністраторів

Вам також може сподобатися

Новини

Форум сім’ї в Києві зібрав 700 учасників

Близько 700 небайдужих українців з різних областей зібрались 14 березня

Новини

Конференція МАХВЄ запланувала провести черговий Конгрес християн віри євангельської в жовтні наступного року

Під час звітно-виборної конференції Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ),

Новини

АНОНС: Полтавська богословська семінарія проведе симпозіум поклоніння

17-18 травня 2019 року, у Полтавській богословській семінарії відбудеться особлива