Серпень 12, 2013 0 827 Переглядів

Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

   Хід конференції не відрізнявся оригінальністю від вже традиційного малинського формату ? за винятком, хіба що, спортивних змагань, від яких консервативна Волинь все ще утримується. Ранкове та вечірнє богослужіння, тематичні семінари, вечір пісні, час для спілкування ? ось приблизний графік двох з половиною днів форуму.

     Основними спікерами з’їзду були Ростислав Шкіндер із семінаром «Мудрість» та Ростислав Мурах, що дав «Практичні поради для духовного зростання».

     Впродовж конференції для молоді служили здебільшого місцеві служителі, зокрема старший пресвітер Волині єпископ Михайло Близнюк, єпископ Степан Веремчук, заступник старшого пресвітера Василь Паламарчук, заступник старшого єпископа України, єпископ Микола Синюк, пастор місцевої церкви Петро Янюк та інші. Крім того з’їзд відвідали гості, серед яких: євангеліст Петро Радчук (США), євангеліст Річард Міхальскі (США), пастор Леонід Калинюк (США), старший пресвітер АР Крим Павло Федорук, місіонер Іван Серт (Болгарія), пастор Леонід Бак (Росія) та інші.

     Завершуючи з’їзд єпископ Микола Синюк побажав молоді: «Кожному з нас дана благодать в міру Христового дару. Молоді люди, потурбуйтеся перед Богом, поговоріть із Ним у цій молитві. Не дайте своєму шлунку три дні хліба! Але потрудіться над тим, щоб знати, який дар Господь дав вам, і чим ви б могли бути корисні у Його церкві!»

    Третій з’їзд волинської молоді відзначився гарною організацією, змістовними семінарами та позитивними враженнями, про що свідчать вдячні відгуки кількох десятків опитаних делегатів. Серед висловлених побажань було, зокрема, продовження тривалості майбутніх з’їздів.

     Прес-служба місії «Голос надії»


Попередня Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ
Наступна Етапи підготовки до Міжнародного конгресу ЦХВЄ: час формувати списки делегацій

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Дніпропетровській області була створена Рада Євангельських Протестантських Церков

У четвер, 26 травня 2011 року, у канцелярії Дніпропетровського Обласного Об’єднання Церков ХВЄ України було підписано Декларацію про утворення Ради Євангельських Протестантських Церков Дніпропетровської області.

Новини регіонів

У Зарічанській церкві ХВЄ служили гості з обласного центру

     Наприкінці квітня молодіжний хор та музична група церкви ХВЄ м. Івано-Франківська на чолі з єпископом Юрієм Веремієм відвідала церкву ХВЄ с. Заріччя, Надвірнянського району. Об’єднані спільним бажанням  разом прославити Господа Ісуса Христа та порадіти спільною вірою.

Новини регіонів

У Луцьку пройшов Перший Всеукраїнський фестиваль християнської поезії «Жива вода на рани України»

       1 травня 2015 року в приміщенні дому молитви церкви «Дім Євангелії» м. Луцька, за адресою: вул. Караїмська, 16, відбулася заключна (фестивальна) частина Першого Всеукраїнського конкурсу-фестивалю християнської поезії Якова Бузинного «Жива вода на рани України».