Вересень 18, 2013 0 518 Переглядів

Молодь вчитиметься «як вибирати правильно»

    28 вересня 2013р. у Києві відбудеться молодіжна регіональна конференція ЦХВЄУ на тему «Як вибирати правильно?» Адреса проведення: вул. Голосіївська, 57, церква «Філадельфія».

    Зібрання обіцяє бути насиченим і повчальним. Словом настелення з молоддю будуть ділитися пастори Богдан Левицький, Олександр Озеруга, Ярослав Лукасик, Тарас Герасимчук, Юрій Кулакевич. Служителі вчитимуть як молодій людині розрізняти і вибирати між світлом і темрявою, між духом і тілом, між добрим і кращим, між постмодерністським і Біблійним світоглядом.

    На конференцію зберуться  молоді християни віри євангельської  з міста Києва та  Київської, Черкаської,Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

    «Приїздіть і запрошуйте з собою друзів! Ми з радістю чекаємо на вас в Києві! Братній прийом та хороший обід гарантуємо» — говорить молодь київських церков.

    Початок об 11.00.

Попередня Київська церква «Божий Мир» відзначила своє 18-річчя конференцією на тему «Батьки і діти»
Наступна Місія «Добрий самарянин» опублікувала звернення до громадськості не допустити передачу у власність УПЦ (МП) приміщення, в якому розташована Місія та церква ХВЄ «Воскресіння»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Международный Конгресс ХВЕ: день третий. Благодарим, за дары Твои, Господи!

 ЛЬВОВ, 12 октября 2013 г. Иванас Шкулис, первый заместитель Епископа Союза ХВЕ Литвы представляя для участников Конгресса тему «Дары Святого Духа», поделился…

Новини братерства

Євангельські Церкви проголосили моральні орієнтири для суспільства

Рада Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) сформувала на основі Біблії перелік моральних орієнтирів, що стосуються особистості, сім’ї та суспільства, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Про це йдеться у Декларації про захист моральних і сімейних цінностей, ухваленій 27 вересня 2012 року керівниками дев’яти Церков на засіданні РЄПЦУ.

Новини братерства

«Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019

Весняний випуск у Євангельській теологічні семінарії (ЄТС), що відбувся 11 квітня 2019 року, об’єднав студентів одразу чотирьох спеціальностей.