Вересень 18, 2013 0 363 Переглядів

Молодь вчитиметься «як вибирати правильно»

    28 вересня 2013р. у Києві відбудеться молодіжна регіональна конференція ЦХВЄУ на тему «Як вибирати правильно?» Адреса проведення: вул. Голосіївська, 57, церква «Філадельфія».

    Зібрання обіцяє бути насиченим і повчальним. Словом настелення з молоддю будуть ділитися пастори Богдан Левицький, Олександр Озеруга, Ярослав Лукасик, Тарас Герасимчук, Юрій Кулакевич. Служителі вчитимуть як молодій людині розрізняти і вибирати між світлом і темрявою, між духом і тілом, між добрим і кращим, між постмодерністським і Біблійним світоглядом.

    На конференцію зберуться  молоді християни віри євангельської  з міста Києва та  Київської, Черкаської,Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

    «Приїздіть і запрошуйте з собою друзів! Ми з радістю чекаємо на вас в Києві! Братній прийом та хороший обід гарантуємо» — говорить молодь київських церков.

    Початок об 11.00.

Попередня Київська церква «Божий Мир» відзначила своє 18-річчя конференцією на тему «Батьки і діти»
Наступна Місія «Добрий самарянин» опублікувала звернення до громадськості не допустити передачу у власність УПЦ (МП) приміщення, в якому розташована Місія та церква ХВЄ «Воскресіння»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Соціальний центр безплатної допомоги малозабезпеченим літнім людям та сім’ям з дітьми запрацював у Києві

 7 червня 2015 року на масиві Голосієво, поряд із Домом молитви церкви «Філадельфія» відкрився християнський соціальний центр…

Новини братерства

Тариф на електроенергію для церков зросте вдвічі до кінця року

   Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запровадила поетапне підвищення тарифів на електроенергію для релігійних організацій.

Відділ дитячого служіння