Вересень 18, 2013 0 417 Переглядів

Молодь вчитиметься «як вибирати правильно»

    28 вересня 2013р. у Києві відбудеться молодіжна регіональна конференція ЦХВЄУ на тему «Як вибирати правильно?» Адреса проведення: вул. Голосіївська, 57, церква «Філадельфія».

    Зібрання обіцяє бути насиченим і повчальним. Словом настелення з молоддю будуть ділитися пастори Богдан Левицький, Олександр Озеруга, Ярослав Лукасик, Тарас Герасимчук, Юрій Кулакевич. Служителі вчитимуть як молодій людині розрізняти і вибирати між світлом і темрявою, між духом і тілом, між добрим і кращим, між постмодерністським і Біблійним світоглядом.

    На конференцію зберуться  молоді християни віри євангельської  з міста Києва та  Київської, Черкаської,Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

    «Приїздіть і запрошуйте з собою друзів! Ми з радістю чекаємо на вас в Києві! Братній прийом та хороший обід гарантуємо» — говорить молодь київських церков.

    Початок об 11.00.

Попередня Київська церква «Божий Мир» відзначила своє 18-річчя конференцією на тему «Батьки і діти»
Наступна Місія «Добрий самарянин» опублікувала звернення до громадськості не допустити передачу у власність УПЦ (МП) приміщення, в якому розташована Місія та церква ХВЄ «Воскресіння»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Використовуйте час» – девіз весняної конференції УЦХВЄ, що пройшла під Києвом 15-16 травня

Річна  звітна конференції братерства, що пройшла у церкві «Соборна» в Софіївській Борщагівці, зібрала 278 делегатів з п’ятидесятницьких церков України та зарубіжжя. Програма  заходу цілком відповідала його гаслу – «Використовуйте час»

Новини братерства

Головний офіс ЦХВЄУ відвідав представник церкви із Боснії

    Боснія і Герцеговина –  невелика європейська країна (всього 3,8 млн. населення), що утворилася на уламках колишньої Югославії. Сьогодні вся Церква в країні налічує близько 700 членів. Звичайно, усі вони віруючі у першому поколінні.