11 Жовтня, 2016 0 1464 Переглядів

Делегати з двадцяти країн відвідали Світовий конгрес ХВЄ у Львові, у прямому ефірі за подіями слідкували у сорока шести країнах

    За останніми даними на Світовий конгрес ХВЄ з’їхалися  учасники із двадцяти країн світу. Найбільш віддалені – це Бразилія, Канада, США, Велика Британія. 

     Головній темі події «П`ятидесятниця – відповідь на виклики сучасності» були присвячені семінари, круглі столи, дискусії, служіння, що відбувалися під час Конгресу,  були.  Розглядали такі теми, як: «Батьківство і синівство», «Місія церкви», «Практика духовних дарів», «Ресурси Святого Духа для церкви» та ін.

      За словами Віктора Прохора (слов’янський дистрикт церков Асамблей Божих США), найгострішими викликами  сучасності є пониження стандартів моралі у суспільстві та зростання егоцентризму.

     Старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко зазначив щодо можливих варіантів відповіді на ці виклики сучасності: «У нас є зброя, якою користувалися апостоли та отці віри – це проповідь Євангелія, потужна молитва та побожне святе життя».  У заключній проповіді на закритті Конгресу,  що завершився 9 жовтня, він наголосив: «Сьогодні Бог настільки відкрив двері для проповіді Євангелія, що християни іноді розгублені. Ми повинні бути готові до цього виклику та завжди зодягнені «в повну Божу зброю».

     Конгрес відвідав мер Львова Андрій Садовий. Звертаючись до делегатів, він сказав: «Ми не обираємо країну, де народжуватися, ми обираємо бути людьми чи бути нелюдами. Дякую вам за те, що ви тут. Бажаю усім багато любові!» 

     Зі словом до учасників також звернувся директор Департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України Андрій Юраш, який передав вітання від міністра культури Євгена Нищука.

     Під час заходу учасники Міжнародної Асамблеї  ХВЄ, члени якої започаткували Конгрес,  обрали нове керівництво таємним голосуванням. Посаду президента Асамблеї обійняв єпископ Віктор Павловський (Молдова), змінивши Марека Камінського з Польщі, а заступником президента обрано єпископа Едуарда Грабовенка (РФ), секретарем в черговий раз – Іванаса Шкуліса (Литва).  Також делегати ухвалили Звернення із закликом про звільнення з полону ДНР вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського. Лист надіслали до міжнародних правозахисних організацій, урядам/президентам країн та до відповідних органів.

     Наприкінці заходу делегати озвучили резолюцію, адресовану всім п’ятидесятникам світу,  в якій зазначені основні виклики сучасності та шляхи їх подолання. Пряму трансляцію пленарних засідань дивилися  у 46 країнах світу.

     Нагадаємо, що перший Конгрес ХВЄ відбувся у 2013 році.


Попередня Третій день Конгресу: Минуле — пам’ятай, сьогодні — використовуй для праці, до завтра — готуйся!
Наступна Пресвітерська рада Волинського об’єднання церков ХВЄ спростувала звинувачення Віктора Літовченка на адресу єпископа Михайла Близнюка

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/chve/chve.org.ua/www/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

 В час великих релігійних свят для християн і юдеїв – Воскресіння Христового та Песаха, звертаємося до всіх, від кого це залежить, надати можливість з цієї нагоди представникам релігійних та гуманітарних організацій

Новини братерства

Молодь луцької «Церкви Христа Спасителя» протягом літа послужила в таборах для 1700 дітей та підлітків    

Літо дарує особливу можливість розповісти дітям про Спасителя Ісуса Христа.

Новини братерства

В українських церквах Польщі та Німеччини рукопоклали на служіння пресвітерів і дияконів  

6-9 грудня  старший єпископ Михайло Паночко та єпископ Юрій Веремій,