Травень 29, 2011 0 594 Переглядів

Святкування 20 річчя Коростенського біблійного коледжу

29 травня 2011 р. в м. Коростень, в молитовному будинку церкви ХВЄ святкували особливе свято – двадцятиріччя Коростенського Біблійного коледжу, першого в колишньому СРСР стаціонарного біблійного навчального закладу серед протестантських церков в посткомуністичні часи.
На святкове богослужіння подяки Господу за допомогу та ведення в праці протягом двадцяти років з’їхалося багато гостей. Саме святкування розпочалося ще в п’ятницю, 28 травня, з вечора та продовжувалося всю суботу у вигляді семінарів для випускників, та служителів церков ХВЄ Житомирської області. Викладали семінари служителі ЦХВЄУ Попчук О.І., відповідальний за відділ благовістя, Вознюк В.В., відповідальний за відділ освіти та Синюк М.П., заступник єпископа ЦХВЄУ.

В ці дні звучало багато привітань від пасторів різних церков України, випускників, представників інших християнський навчальних закладів, гостей з-за кордону. Поряд з привітаннями лунало багато пісень, які виконували студенти та випускники в супроводі різних музичних інструментів. Молитву подяки звершив перший заступник Єпископа Церков ХВЄП України Микола Петрович Синюк.
Заключним акордом святкування був черговий випуск студентів коледжу на якому дипломи християнських служителів отримали 18 випускників.

На закінчення, гості були запрошені до зали приміщення коледжу де їх очікували святково прибрані столи з смачними різноманітними стравами, де під час обіду всі могли спілкуватися, лунали ще привітання, а випускники ділилися своїми спогадами про роки навчання в Коростені.
Свято пройшло в теплій та дружній атмосфері та залишило багато приємних спогадів.

Попередня У Дніпропетровській області була створена Рада Євангельських Протестантських Церков
Наступна Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Підготовка до Національного дня молитви за Україну набирає обертів – у березні відбудеться зустріч пасторів Києва і області

   17 лютого у відбулася зустріч Духовної Ради Національного дня молитви за Україну. Обговорювали програму, склад спікерів, але головним питанням на порядку денному була…

Новини братерства

Бог чекає від нас рішення – присвятити себе для Господа

Серед приорітетних у християнстві тем одну з важливих займає сфера святості у ходженні перед Богом та особистої посвяти. Християнин, що займає правильну позицію у даних питаннях, робить «міцним своє покликання та вибрання» (1 Петра 1:10). Роздумами про аспекти святості, біблійне та людські поняття про святість, особисте посвячення на служіння Господу ділився з християнською молоддю Волині старший єпископ Всеукраїнського союзу церков християн віри євангельської Михайло Степанович Паночко.

Новини братерства

Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

З 8 по 10 серпня село Рованці, що поблизу м. Луцька, приймало близько 1500 молодих людей з усієї Волині. Це вже третій подібний з’їзд під егідою обласного об’єднання ХВЄ. Цьогоріч він пройшов під гаслом «Отож, сину мій, зміцняйся в благодаті, що в Христі Ісусі вона!» (2Тим.2:1).