Червень 6, 2014 1 626 Переглядів

У Коростенській семінарії випуск

     Початок літа для багатьох молодих людей означає закінчення навчання та початок нової сторінки в  житті. Хтось закінчує школу, хтось вуз, а хтось починає трудову діяльність.  І особлива приємно, що є люди, які навчались для того, щоб присвятити себе праці на ниві Господній. Серед них є й студенти Семінарії Практичного Богослів’я, що  знаходиться в Коростені.

     Випуск студентів стаціонарного відділення відбувся в Семінарії Практичного Богослів’я у неділю 1 червня. П’ять із них отримали дипломи бакалаврів зі спеціалізацією «Богослів’я та церковного служіння», а один отримав диплом «Вчитель Біблії та духовно-соціальний працівник».

     Розділили радість випускників численні гості та місцева «Церква віри, надії, любові». Студенти взяли участь у програмі богослужіння, ведучи присутніх у хвалі для Господа. Згодом прийняли участь у Вечері Господній, після чого настав час церемонії вручення дипломів та подарунків. Настанову для випускників зі Слова Божого давав старший пресвітер церков ХВЄ Житомирської області Володимир Бричка, який побажав їм залишатись вірними Господу та своєму покликанню. Закінчилась свято привітаннями, фотографією на пам’ять та святковим фуршетом, що дало змогу поспілкуватись в неофіційній обстановці.

     Уже зовсім скоро колишні студенти приступлять до практичного служіння в помісних церквах. А Семінарія Практичного Богослів’я оголошує набір нових студентів на трирічну очну та чотирьохрічну заочну програми «Бакалавр богослів’я та церковного служіння». Більше інформації про навчання в Семінарії та її діяльність можна знайти, перейшовши за цим посиланням: http://korosten-bc.org.ua/ 

Попередня ЦХВЄУ побажала новому Президенту України мудрості і мужності
Наступна Парламентський молитовний сніданок об’єднав священнослужителів, політиків і дипломатів

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Всеукраїнський круглий стіл: формування особистості

    22 грудня 2015 року у Верховній Раді України за ініціативою народних депутатів та Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбувся Всеукраїнський круглий стіл.

Відділ освіти

АНОНС: Полтавська богословська семінарія проведе симпозіум поклоніння

17-18 травня 2019 року, у Полтавській богословській семінарії відбудеться особлива

Відділ освіти

Михайло Мокієнко: «Під час роботи над докторською мені глибше відкрилася Божа робота в історії»

П’ятидесятницькі дослідження приходять і в українську науку! 9 жовтня 2018