Вересень 29, 2014 0 1931 Переглядів

На запрошення громади ОЦХВЄ Михайло Паночко служив у Коростишеві Житомирської області

     Сто кілометрів на захід від столиці трасою Київ-Чоп – і ми в Коростишеві. Це невелике місто, розташоване на мальовничих берегах річки Тетерів, раніше було шахтарським, а за часів незалежності України стало каменярським (сьогодні тут здебільшого займаються обробітком гранітів).

     У 16-19 століттях Коростишів був вотчиною польських графів Олізарів, які дбали про розбудову містечка.  Ще в 1608 році ними було закладено перший римо-католицький костел, який опісля не раз перебудовувався і сьогодні залишається перлиною місцевої архітектури. А не так давно у місті, де є чимало храмів різних конфесій, з’явилася ще одна монументальна споруда – Молитовний дім громади п’ятидесятників  ОЦХВЄ «Сіон» (вул. К.Маркса,53).

     24 вересня 2014 року на запрошення служителів місцевої громади Коростишівську церкву відвідав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.  Слово, яким ділився Михайло Степанович: «Праведний вірою житиме».

     «Ми для того ходимо у зібрання і слухаємо Слово, щоб у нас формувалася віра, – зазначив він. – Бо віра від слухання. Вона або є, або її немає. Віра або росте, або маліє. І Син Божий коли знову прийде на землю, що Він шукатиме? Написано: «чи знайде віру на землі». А це значить, що проти твоєї й моєї віри буде йти сильна атака, сильна війна».

     На основі Слова Божого Михайло Паночко розповів про основні принципи християнської віри та запоруки її зростання. Проповідь надихнула, обновила і наповнила братів і сестер в Коростишеві, які щиро подякували гостя за подану науку. Христини разом звершили молитву  за мир в Україні та дякували Бога за можливість мати таку чудову спільність та спілкування.

Попередня Микола Синюк відвідав Бердянск, де святкували водне хрещення
Наступна Епископ Анатолий Бескровный: «Были дни, когда мы принимали до 400 переселенцев»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

До Київського  міського об’єднання  УЦХВЄ приєдналося шість помісних церков

Звітно-виборна конференція Київського міського об’єднання церков УЦХВЄ відбулася 2 березня

Новини братерства

Делегація Ради церков провела зустрічі в Європейському Парламенті та Раді Європи

Делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відвідала Страсбург та розташовані там європейські інституції: Європарламент, Раду Європи та Європейський Суду з прав людини.

Новини братерства

Жіноче служіння УЦХВЄ посилює діяльність в онлайн-просторі

 Департамент жіночого служіння УЦХВЄ відкрив акаунти у facebook  та instagram. Мета – налагодити  нові мости спілкування  із сестрами місцевих церков.