Січень 15, 2020 0 72 Переглядів

Церква «Храм Спасителя» у Крюківщині відзначила 11-річчя

Вік 11 років для церковної  громади, як і для людини, досить юний. Або, як зауважив старший єпископ Михайло Паночко, який приїхав привітати членів церкви «Храм Спасителя» у селі Крюківщина з цією річницею – «підлітковий вік», коли попереду усе життя. Михайло Степанович по-батьківськи наставив служителів та членів церкви та поблагословив на подальше служіння Господу.

На служіння, що відбулося 12 січня, зібралось багато гостей. Пастор київської  церкви «Фавор» Володимир Хільковець побажав громаді багатократно множатися. Сергій Вознюк,  пастор церкви «Сілоам» у свою чергу зичив: «Бути як живе каміння та триматися джерела життя, що ним є Ісус Христос».  Вітаючи вірян, перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок нагадав присутнім, що «віра, це та річ, яка невидиме робить видимим, якщо вона базується на Слові Божому».

Оскільки святкування річниці випало на Новорічно-Різдвяні свята, у програмі були чудові колядки, пісні, проповіді, щира молитва.

Медіаслужіння церкви представило відеоролик, у якому відобразились основні події, що відбулися в церкві за 2019 рік. Із чудовою сольною піснею «Слав Христа» виступив християнський виконавець Микола Шур.

Читайте також:  «Роман Скоць»: історія одного одкровення

Усі разом мали гарний час, і пастор місцевої громади Роман Скоць, підсумовуючи почуте, риторично запитав: «Де сьогодні, на якій телепередачі чи на радіо можна отримати таке здорове слово підбадьорення, слово  радості, як церкві?! У телевізорі люди бачать майже суцільний негатив, а у церкві лине пісня і слава для Христа, яка приносять радість».

***

Анатолій  Козачок, пастор церкви «Філадельфія» в м. Києві, перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ:

  • Церква «Храм Спасителя» у селі Крюківщина Києво-Святошинського району активно займається соціальною роботою. Кілька років тому неподалік від Дому молитви віряни облаштували чудовий парк: де раніше були хащі та стихійне звалище, тепер – дитячий майданчик та зона відпочинку. Також церква веде роботу з безхатченками, надаючи їм дах. Не залишаються без уваги і мешканці села – громада реалізує програми для різних верств населення. Вважаю, що ця церква, пастором якої служить Роман Скоць, є досить перспективною. Адже має хороше бачення щодо праці з молоддю та дітками.

 

Попередня «Ти потрібен для Господа!» - Молодіжна конференція  відбулася на Волині
Наступна У Верховній Раді оголосили про створення найбільшого міжфракційного об’єднання «Цінності, гідність, родина»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Помилка кожної влади в Україні – її відмежованість від народу, ми мусимо нагадати про це нинішнім можновладцям» – Михайло Паночко

   На цей момент звернув увагу старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко під час чергового  засідання ВЗЦіРО, що відбулося у «Софії Київській» 1 березня 2016.

Новини братерства

Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно

Ми живемо в особливий час, коли у молодих людей є безліч можливостей для самовираження, і так само багато є «підводних течій», що прагнуть відволікти, віднести вбік  від обраного Євангельського курсу. Правильно бачити, правильно розуміти і реагувати на події та обставини вчилися учасники конференції.

Історія цервки

Як добро перемагає зло в оспіваному Гоголем краї, або історія про те, як виникла церква ХВЄ у селищі Диканька

Якщо  прослідкувати історію утворення будь-якої помісної церкви, то, як правило,