Березень 21, 2012 2 281 Переглядів

Церква має ставати позитивно відомою: висновки конференції Київського міського об’єднання ЦХВЄУ

17  березня 2012 року під час звітної конференції Церков ХВЄ м. Києва священнослужителі поряд із звітами та аналізом діяльності церков у 2011 велику увагу вділили викликам  та можливостям, що стоять перед християнами  віри євангельської в 2012 році.
« Християни мають ставати найкращими в своїй професійній діяльності, щоб Бог, Якому ми віримо, був достойно представлений і прославлений. Історичний досвід багатьох країн має навчити сучасну церкву, що не треба нарікати на злодіяння інших, а вчитися. А потім: виховувати дітей на засадах Божих заповідей, писати закони, управляти економікою і так далі» – закликав старший пресвітер об’єднання Анатолій Козачок.
Лариса Оніщук, яка очолює  в об’єднанні церков Відділ служіння дітям,  пропонувала практичні, апробовані в інших регіонах шляхи найбільш ефективної праці з дітьми в 11 недільних  школах, таборах, клубах та гуртках. Адже, лише в недільних класах навчаються близько 600 дітей.
Світлана Каленик, представляючи сестринське служіння, запропонувала план заходів для жінок на поточний рік. Особливий акцент планується зробити на позиціонування християнської сім’ї як найкращої альтернативи нинішнім проблемам та загрозам, що виникають в стосунках.
Юрій Кулакевич, говорячи про молодіжне служіння, особливу увагу звернув на між церковну ініціативу благовістя «Дорожче за кубок», що напрацювала цілий Каталог ідей для церков, які можна використати як інструмент благовістя під час ЄВРО-2012. «Більше того, запропоновані матеріли можуть бути використані не тільки в контексті спортивних подій, а й загалом слугувати церквам інструментом набуття досвіду інших церков, служінь та місій в справі благовістя» – пояснював він.
 «Сьогодні важливо не лише дякувати Богові за те, що вдалося зробити. Дивімося вперед, щоб бачили і планувати що ми можемо ще зробити»- просив на завершення пастор А.Козачок.

Попередня У Хмельницькому з’явилася «Благодать Христа»
Наступна Бог чекає від нас рішення – присвятити себе для Господа

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Медичне обладнання на суму понад $800 тис. передали церкви християн віри євангельської США лікарям Головного військового клінічного госпіталю України

    Урочиста церемонія передачі медичного обладнання, наданого українською євангельською діаспорою США…

Новини братерства

У селі Бортків на Львівщині відсвяткували  90-річчя церкви (ФОТО)

Осінь – час збирання врожаю та підведення підсумків. 2 вересня

Новини братерства

Звернення ВРЦІРО щодо утвердження миру та поступу українського суспільства

   Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає всіх віруючих продовжувати молитися за мир та благополуччя в Україні. Всіх причетних до розпалювання військового конфлікту на Сході України