Листопад 14, 2019 0 628 Переглядів

У селищі Куликів на Львівщині урочисто відкрили новий Дім молитви

П’ятидесятницька церква у селі Куликові, що в  Жовківському районі Львівської області утворилася лише кілька років тому. До того часу віряни, які мешкають тут, відвідували  зібрання у різних  населених пунктах: хтось  їздив до Львова (це за 16 км від селища), а хтось відвідував громади у сусідніх населених пунктах Сулимові, Мацошині, Жовкві, Яричеві.

На початку члени новоствореної куликівської  громади збиралися по хатах. Зібрання росло і незабаром постало питання про  необхідність придбання Дому  молитви. Для нього обрали  недобудованій приватний будинок, який і придбали у 2018 році. Звичайно, зробити це за власний кошт маленька сільська церква була ніяк не в змозі: допомогли інші церкви та брати і сестри з-за кордону. Це був перший крок віри, бо надалі ще треба було зробити реконструкцію, перетворивши звичайний недобудований будинок на  симпатичний триповерховий Дім молитви. А це обійшлася церкві та благодійникам майже вдвічі дорожче ніж саме приміщення.

З Божою допомогою 10  листопада 2019 року у Куликові святкували відкриття нового молитовного дому. Привітати місцеву церкву прийшли віряни церков ХВЄ з навколишніх населених пунктів: багато з них допомагали  не лише фінансово, а й фізично – хтось трудився під час ремонту, хтось прибирав чи готував велику гостину на цей святковий день.

Привітати вірян приїхав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Він щиро подякував місцевому служителю, підприємцю Ігорю Сороці, який взяв на себе відповідальність служити куликівській громаді та курував реконструкцію цього Дому молитви, що тривала майже цілий рік.

«Ми вдячні Богові за усіх людей, які матеріально і духовно підтримували куликівську церкву в цей період, – каже  Михайло Степанович. – Це українські підприємці та наші знайомі, родичі з-за кордону. Один з них Ігор Дзюб, виходець з цієї місцевості, нині живе у США. Він закупив для нового Дому молитви усю музичну та звукову апаратуру, а також за власний кошт і власноручно постелив карпет (покриття на підлогу)».

Під час урочистості співав львівський чоловічий хор із церкви ХВЄ на вул. Жовківській, 8. Служили словом  пастори церков області та старший єпископ, який подарував громаді велику настільну Біблію. Особливою радістю для всіх стало те, що на заклик до покаяння вийшло аж семеро мешканців села – цей перший плід у новому Домі молитви для маленької сільської церкви дійсно вагомий.

Після служіння на усіх  присутніх  чекала гостина на третьому поверсі нового будинку. Люди пили чай з бутербродами і печивом, багато спілкувалися. Для мешканців Куликова, які  вперше  потрапили до церкви ХВЄ (а їх на гостині було близько двох десятків), як і для всіх інших гостей, це знайомство стало дуже приємним. І хоча погода надворі стояла дещо похмура, накрапав дощ, бадьорий  і піднесений настрій ніщо не могло зіпсувати.  Адже Бог благословив і церква в Куликові росте.

Попередня Лідери п'ятидесятницьких церков Європи у Києві здійснили молитву за Європейський континент
Наступна «Раніше українські місіонери їхали на Схід, зараз настав час їхати і Захід» - переконують учасники консультації П’ятидесятницьких Європейських Місій, що пройшла в Києві

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Рівненській ОДА відбувся позачерговий Молитовний сніданок

24 жовтня в Рівненській обласній державній адміністрації відбувся позачерговий Духовний

Новини регіонів

Церкви Хмельниччини відвідав М.С.Паночко

23-24 липня 2011 року старший єпископ ЦХВЄУ  М.С.Паночко з робочим візитом відвідав церкви Хмельницького обєднання ЦХВЄУ.