Січень 21, 2021 0 153 Переглядів

«Так належить нам виконати всю правду»: київські церкви провели водне хрещення в день Хрещення Господнього

Київські п’ятидесятницькі церкви традиційно проводять заповідь хрещення нових людей 19 січня, в день, коли український народ згадує євангельську подію – хрещення Ісуса Христа в Іордані.

Цьогоріч, з огляду на карантинні умови, хрещення провели в особливому режимі – більшість з тих, хто бажав підтримати охрещуваних у цей особливий день, спостерігали за подією в онлайн. У залі були переважно близькі друзі, родини та священнослужителі. Понад двадцять людей в білому склали свій заповіт з Богом через водне хрещення в баптистерії церкви «Філадельфія» (вул. Голосіївська, 57). Зокрема, у воді хрестилися новонавернені члени київських  церков «Філадельфія», «Божий Мир», «Сілоам», «Кар’єрна, 44» та «Свобода».

Розпочав служіння пастор Юрій Кулакевич, який поділився словом і запросив присутніх до щирої молитви. Співом служила група прославлення церкви «Сілоам».

Проповідь до хрещення сказав перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок, який цього дня мав подвійне свято, оскільки в заповіт з Господом вступала його молодша донька.

Після урочистої миті хрещення церкви провели служіння Хліболамання. Слово до  Причастя сказав  старший пресвітер Київського міського  об’єднання церков ХВЄ Сергій Вознюк.

Із заключною проповіддю та по-батьківськи теплою настановою до охрещених й усіх присутніх звернувся старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

«Майте здорову Божу віру! – закликав він. –  Вона по-доброму впливає на людей. В статусі Божих дітей будьте вдячні, будьте покірні Слову, будьте плодовиті для Господа!» – побажав їм старший єпископ.

Попередня «Закликаймо людей до Христа» - Віталій Яцюк
Наступна В морози члени київської церкви «Альфа» чергували в пункті обігріву, роздавали теплий одяг та духовно підтримували безхатченків     

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

«Обновлення в силі» – під таким гаслом пройшла сестринська конференція у Запоріжжі

«А ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила

Новини братерства

На житловому масиві «Львівський маєток» закладено перші цеглини нового Дому молитви

   За останні роки навколо Києва з’явилося немало затишних житлових комплексів з новим сучасним плануванням та інфраструктурою. Один з них – «Львівський маєток» на території  села  Софіївська Борщагівка. 16 грудня 2015 р. там було здійснено посвячення та закладено перші цеглини нового Дому молитви.

Новини братерства

Стартував проект «400 нових церков за 5 років» в рамках якого відкрито новий Дім молитви у місті Баришівка на Київщині (ВІДЕО)

   У місті Баришівка Київської області 7 лютого 2016 відбулося урочисте відкриття Дому молитви церкви ХВЄ «Відродження»  (дочірня громада київської церви «Фавор»).