Травень 25, 2011 0 413 Переглядів

Київський Біблійний Інститут зібрав своїх випускників на конференцію

КИЇВ – 6-7 травня в Києві відбулася 5 конференція випускників Київського Біблійного Інституту, одного з ключових навчальних закладів Церкви християн віри євангельської України. Оргкомітет Конференції заявив метою конференції не тільки спілкування однокурсників, які не бачилися кілька років, але оновлення бачення і мотивації та презентації інструментів для більш ефективного служіння. Тому й девіз конференції був відповідним: «укріплювати Господом та могутністю сили Його”.

Учасниками конференції, окрім випускників стаціонару, яких вже 421 чоловік, були багато викладачів попередніх років, адміністрація і співробітники КБІ, члени Ради Директорів, представники партнерських організацій, перший ректор КБІ Озеруга С.В. та перший академічний декан К.Тайлер.

Аналіз служіння випускників показав, що більше 15% з них служать пасторами і дияконами в помісних церквах, більше 8% – місіонери і благовісники, 4% залучені в молодіжне служіння, 7% – в дитяче служіння, 7% – в музичне служіння. Географія служіння випускників включає не тільки Україні, але й РФ, США, Канаду, Німеччину, Польщу, Білорусь та інші країни.

«Ми щиро раді, що конференція допомогла нам побачити нові виклики та нові можливості для служіння. Звичайно, раді, що побачили друзів, адже деякі не бачились більше 10 років – каже Юрій Кулакевич, голова Оргкомітету Конференції, випускник КБІ 1997 року.

У програмі конференції семінари «Як бути ефективним служителем у сучасних умовах» старшого єпископа ЦХВЄУ М. Паночко, “Ключова роль українців у проповіді Євангелія недостигнуто народностям” Раулі Лехтонен (Швеція), дискусія “Досвід випускників: шлях до вдосконалення КБІ” т.д.

“Наступну конференцію випускників ми плануємо провести через 2 роки, коли будемо святкувати 20-річчя КБІ. Ми вже розпочинаємо підготовку до цієї урочистості. Більше деталей Ви зможете з часом знайти на сайті інституту .” – говорить по завершенню конференції новообраний голова Оргкомітету випускників Гуцало В.Г.

Нагадаємо, Київський Біблійний Інститут був заснований в 1993 році, як проект співпраці в освітній сфері між національними п’ятидесятницькими об’єднаннями України і США. За час служіння, крім факультетів пасторського служіння та християнської освіти були засновані факультети жіночого служіння і місіонерський.

Попередня Свидетельство веры!
Наступна Глави євангельських Церков України спільно виступили на захист моралі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Пастор Віталій Яцюк: «Ми завезли допомогу на блокпост, а наступного дня його обстріляли з «Градів». Хлопці, яким ми свідчили, загинули…»

   Ця розмова  із старшим пресвітером Тернопільської області Віталієм Яцюком відбулася в канцелярії братерства у Києві, через кілька днів після того, як він повернувся із зони АТО.

Новини братерства

«Капелани – це ті, з ким можна поговорити про найсокровенніше» – Ігор Бабич старший сержант танкового підрозділу ЗСУ

Служіння капеланів військовим у зоні АТО не всі сприймають однозначно. Однак про роботу військових священників можна судити із відгуків самих військових, котрі…

Новини братерства

Молодіжний з’їзд ЦХВЄУ – у розпалі, молодь, ще прибуває, кількість спікерів радує

Найочікуваніша подія року у християнському молодіжному середовищі – XIX Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ розпочав свою роботу і набирає обертів.