Травень 25, 2011 0 495 Переглядів

Київський Біблійний Інститут зібрав своїх випускників на конференцію

КИЇВ – 6-7 травня в Києві відбулася 5 конференція випускників Київського Біблійного Інституту, одного з ключових навчальних закладів Церкви християн віри євангельської України. Оргкомітет Конференції заявив метою конференції не тільки спілкування однокурсників, які не бачилися кілька років, але оновлення бачення і мотивації та презентації інструментів для більш ефективного служіння. Тому й девіз конференції був відповідним: «укріплювати Господом та могутністю сили Його”.

Учасниками конференції, окрім випускників стаціонару, яких вже 421 чоловік, були багато викладачів попередніх років, адміністрація і співробітники КБІ, члени Ради Директорів, представники партнерських організацій, перший ректор КБІ Озеруга С.В. та перший академічний декан К.Тайлер.

Аналіз служіння випускників показав, що більше 15% з них служать пасторами і дияконами в помісних церквах, більше 8% – місіонери і благовісники, 4% залучені в молодіжне служіння, 7% – в дитяче служіння, 7% – в музичне служіння. Географія служіння випускників включає не тільки Україні, але й РФ, США, Канаду, Німеччину, Польщу, Білорусь та інші країни.

«Ми щиро раді, що конференція допомогла нам побачити нові виклики та нові можливості для служіння. Звичайно, раді, що побачили друзів, адже деякі не бачились більше 10 років – каже Юрій Кулакевич, голова Оргкомітету Конференції, випускник КБІ 1997 року.

У програмі конференції семінари «Як бути ефективним служителем у сучасних умовах» старшого єпископа ЦХВЄУ М. Паночко, “Ключова роль українців у проповіді Євангелія недостигнуто народностям” Раулі Лехтонен (Швеція), дискусія “Досвід випускників: шлях до вдосконалення КБІ” т.д.

“Наступну конференцію випускників ми плануємо провести через 2 роки, коли будемо святкувати 20-річчя КБІ. Ми вже розпочинаємо підготовку до цієї урочистості. Більше деталей Ви зможете з часом знайти на сайті інституту .” – говорить по завершенню конференції новообраний голова Оргкомітету випускників Гуцало В.Г.

Нагадаємо, Київський Біблійний Інститут був заснований в 1993 році, як проект співпраці в освітній сфері між національними п’ятидесятницькими об’єднаннями України і США. За час служіння, крім факультетів пасторського служіння та християнської освіти були засновані факультети жіночого служіння і місіонерський.

Попередня Свидетельство веры!
Наступна Глави євангельських Церков України спільно виступили на захист моралі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Я вірю, що в України є майбутнє, бо Україну любить Бог!» – Старший єпископ Михайло Паночко на Саміті на захист сиріт.

6 та 7 лютого 2013 року у Президент Готелі (м. Київ, Україна) пройшов Східноєвропейський міжконфесійний саміт священнослужителів “Захисти сироту – зміни майбутнє”…

Новини братерства

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.

Новини братерства

«У цьому році ми оголошуємо другий набір на докторантуру» – президент ЄТС Василь Войтович

    У радянські часи можливість здобути вищу духовну освіту здавалася чимось із сфери фантастики. Сьогодні ж ступінь бакалавра, магістра і навіть доктора богослов’я можна здобути вже без перешкод. Щоправда…