Вересень 18, 2020 0 548 Переглядів

Визначено переможців літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2020 року

Журі Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна, заснованого Департаментов освіти УЦХВЄ визначилося з переможцями 2020 року.

 У номінації «оповідання» переміг член двох Національних спілок України: дизайнерів і краєзнавців Тарас Данилюк. Його твір «Новий світанок» оповідає про людську трагедію через втрату сенсу існування, яка все ж має шанс обернутися в радість. Автор народився 26 лютого 1974 р. у м. Бердичеві, де проживає й зараз.

 У номінації «вірш» переміг член трьох Національних спілок України: письменників, кінематографістів і журналістів Анатолій Марущак. Його поетичні твори з нового циклу — про вічні цінності, про пошуки себе у цьому світі і перемогу добра над злом. Автор народився 8 листопада 1953 р. у м. Каменськ-Шахтинський Ростовської області (Росія), а зараз мешкає у Херсоні.
У номінації «допис» перемогла студентка Української Баптистської Теологічної Семінарії Катерина Колеснік. Їі блогерські тексти — про стосунки з Богом, жіноцтво і про вічне в буденності. Авторка народилася 10 жовтня 1994 р. у м. Житомирі, а зараз проживає і працює у Львові.

«Від імені колективу журі дякую кожному з 204 цьогорічних авторів, які наважилися спробувати свої сили в нашому конкурсі, — підсумовує результати голова журі Богдан Галюк. — Наше суспільство потребує змін, які починаються через формування християнських цінностей. І я переконаний, що ключову роль в цьому процесі відіграє слово, яке має трансформуючу силу. Тому не зупиняйтеся творити саме такі слова, які б принесли зцілення душі нашої країни!».
Нагадуємо, що «Літературний конкурс імені Джона Буньяна» був заснований у 2016 році Департаментом освіти Української Церкви ХВЄ спільно зі Служінням «5 хлібів та 2 риби».
За результатами цьогорічного конкурсу наші переможці отримають Почесні призи, грошові винагороди й авторські примірники збірки кращих творів 2020 року, яка вже готується до друку.
Нагородження відбудеться напочатку жовтня в прямому ефірі на Youtube-каналі Департаменту освіти Української Церкви ХВЄ.

Прес-служба Департаменту освіти УЦХВЄ

Попередня Довгоочікуване зібрання Go Kyiv об’єднало в офлайн молодь столичних церков
Наступна У Львові відкрили нову церкву ХВЄ «Спільнота Преображення Христового»

Вам також може сподобатися

Новини

Яким було жіноче служіння на Львівщині у 2020 році

РІК У ДАТАХ І ФАКТАХ.  У церквах Львівської області за

Новини

Як визначити  аудиторію, для якої церква може бути найбільш ефективною

10 листопада єпископ УЦХВЄ в Івано-Франківській області Юрій Веремій, в

Новини

Науково-медичні підходи до проблеми ґендерної рівності обговорили за круглим столом у МОЗ

9 листопада 2018 року старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко взяв