Серпень 22, 2019 0 79 Переглядів

«Питання в тому, що ми можемо зробити, як церква, на локальному рівні» – Ярослав Лукасик  учасникам Літньої Школи Реформації

7-14 серпня пройшла друга Літня Школа Реформації, яка діє в рамках Руху Реформації. У Карпати приїхали християни різних деномінацій з України та Білорусі. Тема ЛШР 2019 «Біблійній реалізм VS гуманістичній утопізм».

Програма Школи складалася з лекцій, семінарів, інтерактивів і панельної дискусії. Діапазон тем включив в себе загальний огляд ідей сучасного світу, їх фундамент; аналіз ідеології в мистецтві та дослідження впливу ідеологічних течій на економіку, політику, освіту, медіа, екологію тощо.

Протягом тижня організатори ЛШР 2019 ГО «Служіння Східноєвропейської Реформації» формували у слухачів Школи навик розпізнавання «правих» та «лівих» ідеологій. Вони фокусували увагу учасників на важливості цілісного біблійного світогляду для ефективного протистояння мейнстріму в медіа, суспільно-політичній сфері та економіці і аналізували біблійний погляд на країну, націю і державу.

Нагадаємо, що цілі Школи включають в себе: формування цілісного біблійного світогляду у християн; підготовку місіонерів для служіння в усіх сферах життя Суспільства та допомогу пасторам в їхньому служінні інтелігенції.

Підбиваючи підсумки Школи Реформації, керівник ГО “Служіння Східноєвропейської Реформації” Ярослав Лукасик, зазначив, що «недостатньо просто зрозуміти виклики сучасності і майбутнього. Питання в тому, що ми можемо зробити, як церква, на локальному рівні. І тут є декілька моментів, зокрема: молитва за зміни в конкретних сферах; спільне бачення церкви; проповідь в церкві про цілісний біблійний світогляд.

Рік Реформації показав, як багато здатні зробити церкви, об’єднані навколо спільної ідеї, але вони могли б бути ще ефективнішими, якби були попередньо підготовлені. Саме тому ми й розглядаємо виклики майбутнього – щоб бути готовим сформувати відповіді на них, коли вони дійдуть до нас і стануть актуальними.”

#ЛШР2019

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Попередня Звільнення бранців Кремля: українська громадськість підготувала план дій - ІРС
Наступна Роман Скоць: історія одного одкровення

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

ЄТС: не пропустіть чудову можливість отримати диплом магістра богослов’я за державним зразком!

Євангельська теологічна семінарія християн віри євангельської  у партнерстві з Класичним приватним університетом оголошує набір на навчання за магістерською програмою

Новини

Петиції на захист сімейних цінностей набрали понад 25 тисяч підписів

Петиції «Щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інституту сім’ї» набрали