Лютий 14, 2014 2 2576 Переглядів

На Львівщині обрано нового старшого пресвітера обласного об’єднання ЦХВЄУ

     Під час звітно-виборної конференції об’єднання церков ХВЄ Львівської області, що відбулася 8 лютого, на служіння старшого пресвітера обрали пастора Володимира Якиміва.

     Пленарне засідання конференції розпочав єпископ Роман Ляховський, який відзвітував про роботу, проведену церквами області за рік. На сьогоднішній день на Львівщині діє 97 церков, котрі відвідують близько 6900 членів. Функціонує 61 молитовний будинок, іще п’ять – у стадії будівництва. В області розвивається соціальне служіння: віруючі регулярно відвідують 11 тюрем, трудяться в шести реабілітаційних центрах та утримують дитячий будинок «Благодать», у якому нині перебуває 22 дитини. Також в області працює Львівська Богословська семінарія.

Володимир Якимів

     Після звіту відбулися вибори старшого пресвітера обласного об’єднання ЦХВЄ, на яких більшістю голосів було підтримано кандидатуру пастора Володимира Якимова. Його заступниками обрано пасторів Павла Кожу (церква м. Червонограда) та Володимира Бурду (церква «Воскресіння», м. Львова). Також був затверджений склад обласної пресвітерської ради.

     Пастори щиро подякували Роману Ляховському за багаторічну працю на посаді старшого пресвітера Львівської області та звершили молитву за новообране керівництво.

     9 лютого старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав церкву по вул. Папарівка, 1, м. Львова, де служить пастором Володимир Якимів. Михайло Степанович представив пастора членам церкви у якості новообраного старшого пресвітера області, а також звершив молитву за Володимира Якиміва та його дружину Лесю. Церва з радістю поздоровила свого пастора із таким довір’ям церков Львівщини та побажала йому успіхів у праці на ниві Божій.

824-1

Попередня Пасхальна версія мультфільму «Суперкнига»
Наступна Глави трьох українських церков закликають владу закрити кримінальні справи, а майданівців – звільнити адмінбудівлі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Києві проходить четвертий Східноєвропейський лідерський форум

   12 -15 листопада 2014 року у Києві відбувся Східноєвропейський лідерський форум. Четвертий рік поспіль християнські лідери з країн Східної Європи зібиралися разом, щоб знайти відповіді на нагальні питання…

Новини братерства

У Києві відбулася зустріч працівників Відділу підприємництва ЦХВЄУ

   9 травня 2016 року в приміщенні церкви ХВЄ «Філадельфія» (м. Київ) відбулася зустріч християн-підприємців, на якій були присутні представники 11 областей України, а також старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його перший заступник єпископ Микола Синюк

Новини братерства

22-24 вересня у Берліні відбудеться конференція УЦХВЄ Європи

На сьогодні до складу нашого братерства входять українські церкви ХВЄ Бельгії, Німеччини, Польщі та Іспанії.  Кількість громад, а також країн, готових долучитися до братерства, постійно зростає.