Лютий 14, 2014 2 2216 Переглядів

На Львівщині обрано нового старшого пресвітера обласного об’єднання ЦХВЄУ

     Під час звітно-виборної конференції об’єднання церков ХВЄ Львівської області, що відбулася 8 лютого, на служіння старшого пресвітера обрали пастора Володимира Якиміва.

     Пленарне засідання конференції розпочав єпископ Роман Ляховський, який відзвітував про роботу, проведену церквами області за рік. На сьогоднішній день на Львівщині діє 97 церков, котрі відвідують близько 6900 членів. Функціонує 61 молитовний будинок, іще п’ять – у стадії будівництва. В області розвивається соціальне служіння: віруючі регулярно відвідують 11 тюрем, трудяться в шести реабілітаційних центрах та утримують дитячий будинок «Благодать», у якому нині перебуває 22 дитини. Також в області працює Львівська Богословська семінарія.

Володимир Якимів

     Після звіту відбулися вибори старшого пресвітера обласного об’єднання ЦХВЄ, на яких більшістю голосів було підтримано кандидатуру пастора Володимира Якимова. Його заступниками обрано пасторів Павла Кожу (церква м. Червонограда) та Володимира Бурду (церква «Воскресіння», м. Львова). Також був затверджений склад обласної пресвітерської ради.

     Пастори щиро подякували Роману Ляховському за багаторічну працю на посаді старшого пресвітера Львівської області та звершили молитву за новообране керівництво.

     9 лютого старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко відвідав церкву по вул. Папарівка, 1, м. Львова, де служить пастором Володимир Якимів. Михайло Степанович представив пастора членам церкви у якості новообраного старшого пресвітера області, а також звершив молитву за Володимира Якиміва та його дружину Лесю. Церва з радістю поздоровила свого пастора із таким довір’ям церков Львівщини та побажала йому успіхів у праці на ниві Божій.

824-1

Попередня Пасхальна версія мультфільму «Суперкнига»
Наступна Глави трьох українських церков закликають владу закрити кримінальні справи, а майданівців – звільнити адмінбудівлі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Перша конференція християн ХВЄ, які працюють в органах влади – час стати більш активними

     Понад 70 наших братів  та сестер, які працюють в органах законодавчої, виконавчої та судової влади з’їхалися до Києва 10 вересня 2016 року на конференцію, присвячену…

Новини братерства

Служителі нової церкви «Соборна» розповіли про те, як їм вдається організовувати служіння

Для Київського обласного об’єднання церков ХВЄ 2016 рік увійшов в історію черговою приємною подією – відкриттям церкви «Соборна»…

Новини братерства

Підсумки роботи ХIV з’їзду молоді ЦХВЄУ

ХIV з’їзд молоді Церкви християн віри євангельської України відбувся 6-13 липня 2011 року поблизу м. Малин Житомирської області. Захід зібрав понад 4 000 молодих християн із всіх регіонів України, а також делегації з Білорусі, Литви, Німеччини, США та інших країн.