Березень 23, 2014 0 427 Переглядів

Єпископ із США Віктор Лімонченко: «Те, що відбулося у Криму, спонукає нас стати в проломі за Україну»

     На адресу братерства ЦХВЄУ надходять листи від національних об’єднань церков ХВЄ різних країн світу. Старші служителі висловлюють свою цілковиту підтримку Церкві в Україні.

     «Від себе особисто та від Пасторського комітету об’єднання СЦ ХВЄП Східного Побережжя  Америки США щиро вітаю усіх вас, дорогих для нас і Господа Ісуса Христа, жителів України! – йдеться у листі за підписом американського єпископа Віктора Лімонченка. – В цей дуже складний для України час хочу завірити вас, що ми з вами. Слов’янські церкви Америки, незалежно від мови, на якій проводяться богослужіння, просять і моляться про мир і згоду в Україні».

     На переконання єпископа перемога Майдану – це тільки початок у великій справі визволення України від гріхів, зла, корупції, насильства та поневолення.

     У листі також йдеться: «Те, що відбулося у зв’язку із вводом  російських військ на територію України, в Криму, спонукає нас знову звернутися до Бога «всім серцем своїм, і постом святим, і плачем та риданнями (Йоіля 2:12)».

     Як повідомив Віктор Лімонченко,  усі слов’янські церква Сходу США об’єдналися в пості і молитві за Україну, та мають намір  молитися і стояти в духовному проломі, до повної перемоги добра над злом, що нависло над Україною.

     Керівництво нашого братерства, від імені ЦХВЄУ, висловлює сердечну подяку браттям у різних країнах світу за молитовну підтримку і слова надії.

Попередня Рішення Молитовного віче: на Майдані християни молитимуться щонеділі до виборів президента (ФОТО-ВІДЕО)
Наступна Михайло Паночко: "Ми, християни, впевнені, молитва - сильніша будь-якої зброї"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Християни Польщі проведуть на Волині служіння примирення

Ідея організувати масштабне міжконфесійне свято примирення на Волинській землі прозвучала під час пасторської конференції церков ХВЄ Польщі, що відбулася 6-8 червня у мальовничій місцевості Замость неподалік від Варшави. Спеціальним гостем конференції був старший єпископ ЦХВЄУ Михайло  Паночко.

Новини братерства

Про капеланів, владу і власні вуста молилися члени церков м. Києва під час з’їздного зібрання у Бучі

   24 березня 2016 р. у церкві «Асамблея Божа», що розташована в м. Буча по вул. І. Руденка, 37 (яка входить до Київського міського об’єднання нашого братерства) відбулося чергове зїздне зібрання та молитва за Україну.

Новини братерства

Рада Церков закликає до грунтовних досліджень трагедій голодомору та голокосту в Україні

Всі злочини нацизму і сталінізму проти людяності не мають права на виправдання, а будь-які спроби такого виправдання є наругою над пам’яттю мільйонів загиблих та постраждалих від злочинних дій цих тоталітарних режимів.