Березень 23, 2014 0 556 Переглядів

Єпископ із США Віктор Лімонченко: «Те, що відбулося у Криму, спонукає нас стати в проломі за Україну»

     На адресу братерства ЦХВЄУ надходять листи від національних об’єднань церков ХВЄ різних країн світу. Старші служителі висловлюють свою цілковиту підтримку Церкві в Україні.

     «Від себе особисто та від Пасторського комітету об’єднання СЦ ХВЄП Східного Побережжя  Америки США щиро вітаю усіх вас, дорогих для нас і Господа Ісуса Христа, жителів України! – йдеться у листі за підписом американського єпископа Віктора Лімонченка. – В цей дуже складний для України час хочу завірити вас, що ми з вами. Слов’янські церкви Америки, незалежно від мови, на якій проводяться богослужіння, просять і моляться про мир і згоду в Україні».

     На переконання єпископа перемога Майдану – це тільки початок у великій справі визволення України від гріхів, зла, корупції, насильства та поневолення.

     У листі також йдеться: «Те, що відбулося у зв’язку із вводом  російських військ на територію України, в Криму, спонукає нас знову звернутися до Бога «всім серцем своїм, і постом святим, і плачем та риданнями (Йоіля 2:12)».

     Як повідомив Віктор Лімонченко,  усі слов’янські церква Сходу США об’єдналися в пості і молитві за Україну, та мають намір  молитися і стояти в духовному проломі, до повної перемоги добра над злом, що нависло над Україною.

     Керівництво нашого братерства, від імені ЦХВЄУ, висловлює сердечну подяку браттям у різних країнах світу за молитовну підтримку і слова надії.

Попередня Рішення Молитовного віче: на Майдані християни молитимуться щонеділі до виборів президента (ФОТО-ВІДЕО)
Наступна Михайло Паночко: "Ми, християни, впевнені, молитва - сильніша будь-якої зброї"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звернення Ради євангельських протестантських церков України з нагоди виборів до Верховної Ради України

   Українська держава сьогодні знаходиться в особливо відповідальному історичному процесі, коли голос і позиція громадян мають колосальну вагу та визначають…

Новини братерства

Святкування 85 річчя церкви ХВЄ в місті Острозі

Місто Острог на Рівненщині, називають волинськими Афінами, де в 16 столітті формувалися підвалини української національної культури. Саме тут 16 жовтня 2011 року в приміщенні молитовного будинку відбулося святкування 85 річчя заснування церкви християн віри євангельської.

Новини братерства

Оголошено літературний конкурс імені Джона Буньяна

   Відділ освіти Церкви ХВЄ України разом із служінням «5 хлібів та 2 риби» започатковують «Літературний конкурс імені Джона Буньяна» для українських християнських письменників.