Грудень 10, 2014 0 599 Переглядів

Литовці насолоджувались псалмами під звуки української бандури

Анатолій Коренівський, завідувач відділу аудіо-відео служіння ЦХВЄУ, багатьом відомий як талановитий бандурист, який виконує християнські псалми під бандуру.

Нещодавно його запросили послужити до Литви. Відтак дев’ять днів, 15-24 листопада 2014, Анатолій провів у містах Каунас і Вільнюс. За цей час український бандурист відвідав вісім зібрань, де мав можливість виконувати псалми, проповідувати та свідкувати. Також, він взяв участь у євангелізаціях у трьох тюрмах та у госпісі. Служив словом і співом у християнському центрі реабілітації  для алко- і наркозалежних.

«Слово бандура у литовців до цього асоціювалося здебільшого з чимось великим і незручним – «забери свою бандуру»… Але коли вони почули цей інструмент, то їх переповнили враження, слухачі дивувалися який це чудовий і багатий інструмент», – розповідає Анатолій Коренівський. Виявилось, що у Литві багато хто навіть не бачив бандури, а тільки чув, що є такий музичний інструмент.

«Ми з радістю згадуємо нашу зустріч і дякуємо Богу за неї» – зазначають віруючі Вільнюської церкви  «Біблійна путь», які чекають нових зустрічей з українським бандуристом.


{hwdvs-player}id=85|width=560|height=340{/hwdvs-player}

Попередня Молодь молиться про Боже покликання
Наступна Сестри волинянки - про сімейні теми

Вам також може сподобатися

Відділ дитячого служіння

Лариса Мурах: «Сьогодні зростає цифрове покоління, яке виховується поколінням книжкових батьків»

23-24 листопада 2018 р.відбулася звітна конференція Відділу служіння дітям та підліткам УЦХВЄ в  м. Київ на тему: «Як зберегти покоління?»

Новини братерства

Парламентський молитовний сніданок об’єднав священнослужителів, політиків і дипломатів

   11 червня у столиці відбувся Парламентський Молитовний Сніданок під патронатом голови Верховної Ради України Олександра Турчинова. 

Новини братерства

Старший єпископ проповідував про «п’ять сходинок віри» у Запоріжжі

   13 грудня у Запоріжжі пройшла звітно-виборна конференція обласного об’єднання ЦХВЄУ.  Старшим пресвітером області на 4-річний термін одноголосно був переобраний єпископ Василь Гедаревич, який несе це служіння сьогодні.