Липень 27, 2019 1 373 Переглядів

Вітаємо Віктора Мʼялика з перемогою на  виборах до ВР

На  позачергових  виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 р. підприємець-християнин і благодійник Віктор М’ялик здобув упевнену перемогу на 155 виборчому окрузі Рівненської області.  Уродженець села Воронки Володимирецького району багато допомагає людям у рідному  краї так само як і на Київщині, де сьогодні мешкає у селі Мотовилівка Фастівського району.

Віктор Ничипорович – фінансовий директор ТОВ «МДС-Буд», є вірянином церкви ХВЄ. Після перемоги у виборах він висловив щиру  подяку церквам всіх конфесій за молитовну підтримку та благословіння.

«З Богом у серці, з милосердям та вірою, з мудрістю та страхом Божим, я йшов на позачергові  вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року. Дякуючи Богу та виборцям 155 виборчого округу Рівненської обл., я здобув перемогу. І тому сьогодні хочу висловити слова вдячності всім, хто віддав свій голос за мене, повіривши мені. Я буду робити все, що від мене залежить і все, що в моїх силах, щоб зберегти вашу довіру. Дякую і тим, хто не голосував за мене. І я вірю в те, що з часом ми станемо однодумцями, тому, що я ціную і поважаю  думку кожного» –  підкреслив Віктор М’ялик у своєму  зверненні до виборців.

Головний офіс УЦХВЄ приєднується до привітань  Віктору Ничипоровичу та зичить Божого  благословіння у служінні народу України.

 

Попередня Пробудження у Будимлі
Наступна «Розорюйте цілину!» -  репортаж з ХХІІ конференції місії «Голос надії»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

На Дніпропетровщині продовжують молитись за Україну

     З’їздне служіння за участю єпископів Михайла Мокієнко та Василя Денисюка відбулося 26 травня у с. Михайлівка,  Апостоловського району.

Історія цервки

Як добро перемагає зло в оспіваному Гоголем краї, або історія про те, як виникла церква ХВЄ у селищі Диканька

Якщо  прослідкувати історію утворення будь-якої помісної церкви, то, як правило,

Новини регіонів

На Волині стартувала нова християнська телепрограма «Крок назустріч»

     «Крок назустріч» жителям Волині зробило Волинське об’єднання церков ХВЄ. Уже тривалий час відділ євангелізації об’єднання спільно з відділом євангелізації місії «Голос надії» виношували ідею про створення телестудії.