Липень 27, 2019 1 38 Переглядів

Вітаємо Віктора Мʼялика з перемогою на  виборах до ВР

На  позачергових  виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 р. підприємець-християнин і благодійник Віктор М’ялик здобув упевнену перемогу на 155 виборчому окрузі Рівненської області.  Уродженець села Воронки Володимирецького району багато допомагає людям у рідному  краї так само як і на Київщині, де сьогодні мешкає у селі Мотовилівка Фастівського району.

Віктор Ничипорович – фінансовий директор ТОВ «МДС-Буд», є вірянином церкви ХВЄ. Після перемоги у виборах він висловив щиру  подяку церквам всіх конфесій за молитовну підтримку та благословіння.

«З Богом у серці, з милосердям та вірою, з мудрістю та страхом Божим, я йшов на позачергові  вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року. Дякуючи Богу та виборцям 155 виборчого округу Рівненської обл., я здобув перемогу. І тому сьогодні хочу висловити слова вдячності всім, хто віддав свій голос за мене, повіривши мені. Я буду робити все, що від мене залежить і все, що в моїх силах, щоб зберегти вашу довіру. Дякую і тим, хто не голосував за мене. І я вірю в те, що з часом ми станемо однодумцями, тому, що я ціную і поважаю  думку кожного» –  підкреслив Віктор М’ялик у своєму  зверненні до виборців.

Головний офіс УЦХВЄ приєднується до привітань  Віктору Ничипоровичу та зичить Божого  благословіння у служінні народу України.

 

Попередня Пробудження у Будимлі
Наступна «Розорюйте цілину!» -  репортаж з ХХІІ конференції місії «Голос надії»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Як зберегти себе чистим – Рівненщина

У неділю, 8 березня, старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву «Святої Трійці» у м. Рівному.

Новини регіонів

Табір для підлітків в Олешках

    Літній період – час християнських таборів. Сотні великих і малих заходів відбулися у всіх областях України. Хороший приклад невеликого дводенного табору можна було спостерігати 19-20 серпня у лісовій зоні поблизу м. Олешки, де херсонська церква «Дім молитви» проводила захід для молоді.

Новини регіонів

Брати з Мотовилівки доставили допомогу на Донбас

 Старший пастор Київського обласного обєднання ЦХВЄУ Олександр Озеруга і ще троє братів церкви ХВЄ с. Червона Мотовилівка 3 вересня 2014 р. доставили на Донеччину допомогу. Зокрема близько 7 тон гуманітарного вантажу було розвантажено у місті Красноармійську, де місцеві церкви проводять велику роботу з переселенцями із сусідніх  районів, що окуповані сепаратистами і в яких  ведуться бойові дії.