Липень 27, 2019 1 203 Переглядів

Вітаємо Віктора Мʼялика з перемогою на  виборах до ВР

На  позачергових  виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 р. підприємець-християнин і благодійник Віктор М’ялик здобув упевнену перемогу на 155 виборчому окрузі Рівненської області.  Уродженець села Воронки Володимирецького району багато допомагає людям у рідному  краї так само як і на Київщині, де сьогодні мешкає у селі Мотовилівка Фастівського району.

Віктор Ничипорович – фінансовий директор ТОВ «МДС-Буд», є вірянином церкви ХВЄ. Після перемоги у виборах він висловив щиру  подяку церквам всіх конфесій за молитовну підтримку та благословіння.

«З Богом у серці, з милосердям та вірою, з мудрістю та страхом Божим, я йшов на позачергові  вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року. Дякуючи Богу та виборцям 155 виборчого округу Рівненської обл., я здобув перемогу. І тому сьогодні хочу висловити слова вдячності всім, хто віддав свій голос за мене, повіривши мені. Я буду робити все, що від мене залежить і все, що в моїх силах, щоб зберегти вашу довіру. Дякую і тим, хто не голосував за мене. І я вірю в те, що з часом ми станемо однодумцями, тому, що я ціную і поважаю  думку кожного» –  підкреслив Віктор М’ялик у своєму  зверненні до виборців.

Головний офіс УЦХВЄ приєднується до привітань  Віктору Ничипоровичу та зичить Божого  благословіння у служінні народу України.

 

Попередня Пробудження у Будимлі
Наступна «Розорюйте цілину!» -  репортаж з ХХІІ конференції місії «Голос надії»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Ігора Луціва рукопоклали на пресвітерське служіння

5 червня в церкві ХВЄ м. Надвірна відбулося святкове богослужіння. В травні 2009 року пастор церкви м. Надвірна Михайло Скибновський з сім’єю змінив місце проживання. Після того з благословення єпископа Юрія Веремія, братерства та місцевої церкви диякона Ігора Луціва було поставлено на випробувальний термін в сані пресвітера.

Новини регіонів

У Василькові євангельські церкви об’єдналися у молитві

9 грудня 2018 року в місті Василькові Київської області була

Новини регіонів

У Селецькій церкві дякували Бога за врожай та 90-літній ювілей

    5 вересня 2013 року відбулося святкове богослужіння в церкві ХВЄ с. Селець Дубровицького району, що на Рівненщині.  Сельчани разом із гостями  щиро дякували Господа за плоди своє землі та за весь шлях церкви, якій у нинішньому році минуло 90 років.