Липень 27, 2019 1 261 Переглядів

Вітаємо Віктора Мʼялика з перемогою на  виборах до ВР

На  позачергових  виборах до Верховної Ради України 21 липня 2019 р. підприємець-християнин і благодійник Віктор М’ялик здобув упевнену перемогу на 155 виборчому окрузі Рівненської області.  Уродженець села Воронки Володимирецького району багато допомагає людям у рідному  краї так само як і на Київщині, де сьогодні мешкає у селі Мотовилівка Фастівського району.

Віктор Ничипорович – фінансовий директор ТОВ «МДС-Буд», є вірянином церкви ХВЄ. Після перемоги у виборах він висловив щиру  подяку церквам всіх конфесій за молитовну підтримку та благословіння.

«З Богом у серці, з милосердям та вірою, з мудрістю та страхом Божим, я йшов на позачергові  вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року. Дякуючи Богу та виборцям 155 виборчого округу Рівненської обл., я здобув перемогу. І тому сьогодні хочу висловити слова вдячності всім, хто віддав свій голос за мене, повіривши мені. Я буду робити все, що від мене залежить і все, що в моїх силах, щоб зберегти вашу довіру. Дякую і тим, хто не голосував за мене. І я вірю в те, що з часом ми станемо однодумцями, тому, що я ціную і поважаю  думку кожного» –  підкреслив Віктор М’ялик у своєму  зверненні до виборців.

Головний офіс УЦХВЄ приєднується до привітань  Віктору Ничипоровичу та зичить Божого  благословіння у служінні народу України.

 

Попередня Пробудження у Будимлі
Наступна «Розорюйте цілину!» -  репортаж з ХХІІ конференції місії «Голос надії»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Служение отдела благовестия

Заведующий отделом евангелизации в Закарпатской области Святослав Хромяк

Практически сейчас только формируется работа, потому что она была немного запущена – проводилась хаотически, то есть каждая церковь самостоятельно. Теперь мы хотим это более или менее систематизировать: сделать план евангелизаций, молитвенных служений и молитв о крещении Духом Святым.

Новини регіонів

Михайло Паночко привітав церкву «Скинія» з розширенням Дому молитви

    Наприкінці року старший єпископ Церкви ХВЄ України Михайло Паночко завітав до церкви «Скинія», щоб привітати громаду зі святом Жнив та розширенням молитовного дому.

Новини регіонів

В гостях у сестер з Білої Церкви

    29 січня команда відділу жіночого служіння з церкви ХВЄ м. Вишгорода на Київщині навідала сестер Білої Церкви. Говорили на тему «Цінність жінки в очах Божих».