Липень 15, 2010 2 396 Переглядів

Представники влади запрошують молодь до спільної праці

МАЛИН – “Цієї події ми чекали цілий рік. І от лише декілька годин тому з’їзд розпочався. Намети розкладені, дрова розібрані, в повітрі витає смачний запах лісової вечері, а у центральному наметі сила-силенна молоді. Від співу зведеного хору аж мурашки ідуть по шкірі. Радість неймовірна: нас так багато, Бог любить нас і ми єдині в Нім”- так розпочинається репортаж на офіційному інтернет-ресурсі Відділу молодіжного служіння Malinfest.org.ua про відкриття чергового ХІІІ молодіжного зїзду ЦХВЄУ, що проходить 6-13 липня в таборі Юність поблизу м.Малин Житомирської області.

Окрім української молоді на з’їзді присутня молодь із Білорусі, Литви, Польщі, США та інших країн.

Привітати з’їзд прибули високоповажні представники Верховної Ради України, Державного комітету у справах національностей та релігій України Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, Житомирської ОДА, Малинської РДА та Ворсівської сільради.

Завідувач відділу молодіжного служіння ЦХВЄУ Богдан Левицький привітав молодь із святом та риторично запитав: «Чи можете ви жити без алкоголю?». «Та-а-ак!», – голосно та впевнено відповіли молоді хлопці та дівчата. «Чи можете ви жити без цигарок та наркотиків?» І знову чотиритисячне «Так!» відлунням розійшлось над лісом. «Ви не залежні від цього зла, тепер ви − малинозалежні!», − жартома назвав він християнську молодь, що з нетерпінням чекала цього з’їзду.

«Я щиро вдячний вам за охайність, порядність та доброту, якою ви ділитесь із місцевими жителями», − такими словами привітав «малин чан» голова Ворсівської сільської ради Петро Підручний.

А голова малинської райдержадміністрації Сергій Стельмах зізнався, що переживає хвилювання, адже стоїть перед новим поколінням своєї країни. «Ви − носії здорового способу життя, ви – носії здорової ідеї», − саме такого майбутнього Сергій Володимиррович побажав Україні.

Від усього депутатського корпусу районної ради, від усіх матерів Малинщини до молоді говорила заступник голови Малинської районної ради Марія Насіканова. «Ми чекатимемо вас щороку. Ми приведемо сюди своїх дітей, щоб і вони навчилися відкривати свої серця Богу», − подала Марія Іванівна ідею, яка одразу ж була усіма підтримана.

Із привітаннями до молоді зверталися завідувач сектору у справах релігій Житомирської ОДА Олександр Пивоварський та голова Державного комітету в справах національностей та релігій України Юрій Решетніков.

Голова Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі Костицький Василь Васильович висловив стурбованість ситуацією в державі, де вже 30% одинадцятирічних дітей знайомі із алкоголем, де зростає захворюваність на СНІД, де процвітає дитячий кримінал. «Ми цінуємо ваш вибір. Вибір чистоти та християнства. Ми потребуємо вас, щоби зупинити удар, який покликаний зруйнувати мораль, ми повинні зупинити армагедон у серцях. Кожне ваше слово на захист моралі в основі якого є християнські цінності та Божі заповіді проростуть плодами», − сказав Василь Васильович і просив таки не соромитись Євангелії.

Депутат Верховної Ради Павло Унгурян підтримав молодих християн, запевнивши, що саме віруючі є здоровим ядром у Верховній Раді. Саме за клопотанням віруючих приймаються закони про чистоту в інтернеті, про заборону гральних автоматів, про захист суспільної моралі. Щочетверга віруючі депутати різних конфезбираються у Верховній Раді аби помолитись за владу та прийняття Божих законів у ВР.

Дякували українцям за братську любов та гостинність представники делегацій Литви та Білорусії.

Благословив молодь на чудовий час навчання та єднання з Господом, член синодальної комісії з питань молоді Української Православної Церкви Київського патріархату о. Богдан.

Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко щиро, по-батьківськи пояснив молодим серцям істинне значення цьогорічного девізу. Він просив не залишати ці слова на банері табору, а забирати із собою, нести і не соромитись Євангелії. «ХХІ століття – століття втраченого сорому. Не соромляться ходити напівроздягненими, зате соромляться молитись, ходити до церкви. Перевернутий розум – ось що керує багатьма сьогодні. Але хто стане проти цього духовного геноциду? Єдина інституція, що була є і буде протистояти всякому злу – Церква Ісуса Христа».

Більше про кожен день роботи зїзду читайте на МАЛИНФЕСТ і.

Попередня IV Бизнес конференция Христиан Предпринимателей
Наступна В Києві відбулося засідання Комітету молодіжного служіння

Вам також може сподобатися

Відділ молодіжного служіння

Конференція на Житомирщині – тема компромісів

 В суботу 21 грудня відбулася обласна конференція молоді ЦХВЄ Житомирщини. Більше ста молодих людей з’їхались з  різних куточків області на цей захід в місто Коростень. Їх радо зустріли в приміщенні, де розміщені Семінарія Практичного Богослів’я та місцева «Церква віри, надії, любові».

Відділ молодіжного служіння

«На конференції запрошуємо спікерів-практиків, стараємось орієнтувати молодь на кращий світовий досвід» – директор Департаменту молоді Іван Білик

Чим сьогодні живе Департамент молодіжного служіння братерства, ми попросили розповісти його директора Івана Білика.

Відділ молодіжного служіння

«Біжіть так, щоб отримати нагороду» – з такою темою пройшла обласна молодіжна конференція у Полтаві

17 листопада 2018 року у Полтаві на базі церкви ХВЄ «Нове життя» пройшла обласна молодіжна конференція. Біля двохсот молодих людей…