Липень 8, 2016 0 833 Переглядів

Молодіжний з’їзд ЦХВЄУ – у розпалі, молодь, ще прибуває, кількість спікерів радує

 Найочікуваніша подія року у християнському молодіжному середовищі – XIX Всеукраїнський з’їзд молоді ЦХВЄУ розпочав свою роботу і набирає обертів.

 Протягом тижня, з 6 по 13 липня, молоді християни беруть активну участь у богослужіннях, тематичних семінарах, майстер-класах и т.ін.

День перший: несподівані гості та потік благословінь

Голова Оргкомітету, пастор Богдан Левицький, відкриваючи фестиваль 6 липня, закликав до молитви і подяки Господу. Прославлення вели гурт «Подих свободи» і об’єднаний молодіжний хор. А до молитви за мир в Україні молодь запросив перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ Микола Синюк. «Праведні житимуть своєю, а не чиєюсь вірою. Вона не передається у спадок від батьків, а формується на основі спілкування з Богом у серці кожного зокрема», – наголосив єпископ. Він закликав молодь мати особисті стосунки із Богом і бути представниками Його царства на своїй рідній землі.

11Привітати учасників з відкриттям XIX Всеукраїнського з’їзду молоді ЦХВЄУ, як завжди, прибуло багато гостей. Голова Ворсівської сільської ради Петро Підручний, представник Малинської РДА Володимир Сивко і голова облради Чернівецької області Іван Мунтян (батько, діти якого віддали своє життя на служіння Господу саме у Малині). Приємною несподіванкою для багатьох став візит лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Вона розповіла учасникам фестивалю про те, як формувалась її віра в Господа та заохотила молодих людей вірити в Божі чудеса, які народжуються з віри.

Також християнську молодь привітав професор Анатолій Колодний, керівник Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України, який здійснив невеличкий екскурс в історію та наголосив: «У церкві п’ятидесятників вміють працювати з молоддю, тому у неї є майбутнє». Своїми враженнями і побажаннями з присутніми поділися заступник міністра молоді та спорту України Олександр Ярема.

12

Серед гостей, які відвідали наш кемп були Голова Синодального управління у справах молоді УПЦ КП архімандрит Макарій (Папіш) із секретарем. «Тут ми вперше і дуже здивовані, як тут люди живуть. Так, у любові, мали би жити люди у всьому світі!» – поділився враженнями священик.

Особлива гостя Малинфесту – 91-річна місіонерка з Канади Еліс Шевкінен. За кілька днів у Малині вона чимало послужила для молоді, трудячи, на сам перед, у служінні хрещення Духом Святим.. 44 роки вона провела на місії в Індії та Пакистані, де Дух Святий використовував її для благовістя, супроводжуючи чудесами і знаменами.

Ведучий зібрання Юрій Кулакевич представив закордонні делегації: зокрема з Республіки Білорусь, Польщі, США, Швеції, Південної Кореї та Канади. Вперше на молодіжний з’їзд до України приїхали гості з Індії – пастор Ренні Чако та його дружина Блессі.

День другий розпочався з «місіонерського блоку»

9Ведучий ранішнього служіння єпископ Микола Синюк, мотивував молодь посвятити своє життя для Господа на місіонерській ниві: «Якщо ми хочемо бути успішними в служінні,то маємо залишити мілководдя», – сказав спікер. І яскравим підтвердженням його слів стали свідчення місіонерів Християнської місії «Голос надії», які здійснили молитву за юнаків та дівчат, котрі вирішили посвятити своє життя місіонерству. А співом зранку служив гурт Джорджа Давидюка. 

По обіді під час секцій для молоді служила знову 91-річна місіонерка Еліс Шевкінен. У великому  наметі спостерігався жіночій аншлаг. У ток-шоу «Татова донька», організованому сестринським служінням, брав участь Джордж Давидюк.

А на вечірньому служінні 7 липня, під час якого прославлення вів об’єднаний хор церков Житомирської області, Словом Божим та свідоцтвами ділилися гості – пастор Ренні Чако з Індії та Гвак Юх Хван з Південної Кореї, Старший служитель 10-тисячної церкви, який свого часу служив разом із пастором Йонгі Чо.

Народний депутат, координатор молитовної групи у Верховній Раді України Павло Унгурян у четвер ввечері розповів про хід підготовки до святкування 500-річчя реформації, що світ святкуватиме у 2017 році. «Ми маємо донести думку до громадян України, що лише реформація духу призведе до реформації країни. Не якась ідеологія, не безвізовий режим, не сексуальна орієнтація чи гендерна ідентичність, яку нам намагаються нав’язати в якості високих стандартів. А реформація духу!»

День третій:  служила молодь Донецької області  

20 Ранкове зібрання розпочав хор церков ХВЄ Донецької області. Словом із присутніми ділився пастор церкви «Преображення Господнє» міста Слов’янськ Донецької області Віктор Куриленко. У своїй проповіді він говорив про закони Божі. Служитель нагадав висловлювання англійського священника і письменника Чарльза Колтона: «Надмірності в юності – вексель на старість, за яким доводиться платити з відсотками за тридцять років». Пастор призвав молодь шукати особистих відносин з Богом, бути слухняними Його волі і не спішити «займати посаду» передчасно. Як приклад брат Віктор нагадав історію Ісуса Навина, який звершив багато роботи, прийнявши естафету від Мойсея. Служитель наголосив на тому, що Ісус Навин ніколи не бунтував проти свого попередника, оскільки був слухняний волі Божій.

«Молодь, ніколи не бунтуйте проти Бога. І ще, ніколи не бійтеся нічого, оскільки коли ви будете з Богом, Він буде піклуватися про вас», – підкреслив  Віктор Куриленко.

У програмі на день – час талантів, секційні заняття в яких візьмуть участь Віктор Куриленко,  Сергій Цвор, єпископ Об’единенной Церкви ХВЄ Республіки Бєларусь та багато інших.

Якщо ви ще не в Малині приєднуйтесь! Дивіться нас в онлайні та слідкуйте за подіями на сторінці Фейсбуку Malinfest

19 Цитата

Старший єпископ Михайло Паночко (на відкритті МАЛИНФЕСТУ-2016):

«Я бажаю вам, дорога молоде, щоби на цьому місці ви пережили зустріч з Ісусом  Христом. Те що я пережив колись у 18 років, дало мені імпульс, такий потужний, такий сильний… І те що я сьогодні вмію знаю чи щось досягнув –  це завдяки тому, що був день, коли Бог мене, грішника, простив. Коли Він мене зустрів і показав, який Бог добрий, повний любові. Він сказав: «Сину я люблю тебе!» І Він очікує любові від людей. Дорога молоде, Україна чекає духовних робітників! Чекає людей, які би пішли. Хто піде? Які гарні ноги, благовісників миру і добра! Хай вас Бог благословить!»

Попередня Комітет ЦХВЄУ оголосив молитву і піст з 29 червня по 1 липня про Божий захист для віруючих та юридичне впорядкування ситуації в Росії
Наступна Біблійні курси для молоді 14-16 років проходять на базі місіонерської школи «Ковчег спасіння»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Комітет УЦХВЄ заснував відділ сімейного служіння та заохотив розвивати служіння вдовам учасників АТО

Про необхідність створення сімейного відділу у структурі братерства УЦХВЄ йшлося

Новини братерства

Парламент ускладнив реєстрацію та посилив контроль за релігійними організаціями

Всупереч домовленості з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій 16 жовтня 2012 року Верховна Рада ухвалила в цілому як закон законопроект №10221, який вносить суттєві зміни до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

Відійшов до вічних осель служитель Божий Віктор Куриленко

«Згадуйте ваших наставників, які проповідували вам Боже Слово, і, дивлячись